Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik nagyon egyedül...

Anyukák akik nagyon egyedül érzitek magatokat, segitett az iwiw régi ismerősök megtalálásában? Én most ezzel szeretnék probálkozni, de nincs meghivom, küldenétek nekem ha tudtok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igényelek meghívót,és küldöm majd! Oké? :)Nem tudom mennyi idő múlva lesz meg,de már kértem is Neked!

Én mióta itthon vagyok sokat vagyok fennt az iwiw-en. Innen megismerkedtem olyanokkal,akikkel 2 éve tartjuk a kacsolatot.Még a teherbeesés rovatban nyüglődtünk,tartottuk egymásba a lelket,mára meg már babázunk! :)

2010. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy,ha gondolod írj priviben email címet és elküldöm.Amúgy rám tojnak a régi ismerősök,még így is.De te próbálkozz,hátha nagyobb lesz a siker:)
2010. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnos rám is tojnak az ismerősök:(

pedig vannak babás ismerőseim , meg is beszéltük hogy majd találkozgatunk de semmi :(

neked sok sikert hozzá :)

2010. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,irtam privit!
2010. febr. 11. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mi van a freemail-lel,de még nem jött meg.Ha megérkezik a privid,azonnal küldöm:)
2010. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na,elment a meghívó!Lehet regisztrálni:)
2010. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy meghívóm.Ha nem sikerül a másik, én szívesen küldöm, csak írj privit!
2010. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Myvipet is próbáld meg, sokan vannak ott, akik iwiwen nincsenek!

2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!