Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Az aludj jól gyermeke...

Anyukák! Az aludj jól gyermekem módszert ma kezdtem el a babámon! Nagyon rossz hallgatni ahogy sir és olyan sokáig hogy a szivem szakad meg! Most 8 hós! Ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés

5 percenként mentem be hozzá és beszéltem neki de ő annyira szoritotta a kezem hogy el sem akarta engedni! Annyira sajnáltam!! Végülis ugy aludt el hogy fogta az ujjam!!

De nem is szabad bennt maradni nála,igaz?


2010. febr. 11. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Miért kell mindenféle hülye módszerrel kínozni a gyereket?

Van szíved hallgatni és nézni h sír?

Majd azt éred el vele,h nem fog megbízni benned...

2010. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azért akarom megtanitani egyedül aludni mert éjjel is sokszor felkel és csak kézben lenne hajlandó lenni!!

Már nagyon fáradt vagyok és kivagyok teljesen!!

Napközben sem akar aludni mert mostmár felül és feláll az ágyába!! Mikor leteszem aludni egyből áll fel és ordit!

Most lehet hogy le fogsz szólni de fárasztó!

Akkor mit tegyek??

Nem ülhetek mellette állandóan nehogy elsirja magát és ne bizzon bennem!!

2010. febr. 11. 12:19
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Csacsiság. Én végigcsináltam. 3 nap az egész. És mindenki szerint kiegyensúlyozott a most már 3 éves kislányom. És abszolút megbízik bennem.
2010. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Én úgy csináltam, hogy sűrűn visszamentem, megnyugtattam, ha nagyon sírt kivettem,ha megnyugodott visszatettem, és mindig kimentem a szobából. Igen, nagyon rossz hallgatni hogy sír, ezért is mentem vissza sűrűn. Első nap még egy óráig tartott visszaaltatni, de második nap már jobb volt a helyzet, sőt már magától lefeküdt, harmadnap már átaludta az éjszakát ami tiszta hihetetlen volt mert addig hónapokig rengetegszer fennt volt éjjel. És nem igaz, hogy nem fog bízni bennünk, mert az első reggel amikor átaludta az éjszakát olyan kipihent és vidám volt, meg nem hagyod magára mindig visszamész és megnyugtatod. Mindenkinek az a jó, ha alszik éjszaka, ha nem tud egyedül aludni meg kell tanítani neki.
2010. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Tarts ki. Megéri. Mégha most rossz is. Csak gondolj arra, hogy jövő héten már ő is és te is jobban fogtok aludni. Ez neki is jót fog tenni. Hidd el.
2010. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
NE félj!! Bízni fog benned, nagy hülyeség ilyet írni hogy nem bízik majd benned. Én 2 gyerekkel csináltam végig, 2 1 hét mire sikerült, volt pár húzós perc de túl vagyunk.
2010. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is bevált. Kb. 1 hét volt nehéz, de az sem egyformán. 6 hónaposan szoktattuk rá az egyedül elalvásra nappal és éjjel.

Kitartás! Megéri! Semmi baja nem lesz a kicsidnek.

2010. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ne kínozd a babád semmiféle hülye módszerrel. Miért szülted,ha aztán azt hallgatod mindenféle módszer miatt,hogy miért sír? Én is nagyon fáradt vagyok,de nekünk 3 nap altt sikerült ezt megoldani,persze minden módszer nélkül.Ha sír menj be hozzá,akkár vedd is ki,fogd 5-10 percet,majd tedd vissza,símogasd meg a fejét.

Aki el bírja viselni,hogy a babája ordít,annak gratulálok!

2010. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Kitartás! Én is végigcsináltam. Már majdnem feladtam, mert az első nap nagyon kemény volt, de egyre jobb lett. 1 hét alatt megtanult elaludni és azóta is átalussaza az éjszakákat. Ja és nappal is alszik rendesen az ágyacskájában.

Én nem hagytam sokáig sírni az első nap, akkor sokszor kivettem, aztán visszaraktam, a második nap már nem vettem ki, csak ottmaradtam és beszéltem hozzá, a 3-ik nap meg kimentem már (akkortól alkalmaztam igazán a könyv szerinti dolgokat). Én azért csináltam tovább az első nap után, mert láttam milyen kipihenten, mosolygósan ébred. Szóval semmi lelki törés vagy búskomorság, elvesztett bizalom nem volt és azóta sincs. Ja és mellesleg én is kipihent, mosolygós anyuka lettem.

2010. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szia! csak az első nap ennyire nehéz, utána jobb lesz. erre gondolj, meg a nyugodt éjszakákra :) nekem a tesóm csinálta végig, 3 nap alatt el volt felejtve az egész! (nálam szerencsére nem volt rá szükség, mert első pillanatától külön aludt). addig is nyugi, túl lesztek rajta! kitartás.
2010. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!