Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges igy a feltoltes?...

Lehetseges igy a feltoltes? Kellene egy kis segitseg.

Figyelt kérdés

Tudom h nem ebbe a csoportba tartozik, de feltettem a kerdest mar mashova is, csak bizom benne h itt tobben olvassak es tudnak is valaszolni.


Facebook-on van baba-mama csoport es oda

szeretnek kepet feltolteni. Ezt tudom is hogyan kell.

Szeretnek gyerekjatekokat eladni, viszont van olyan

jatek amit a sogornomektol es tesomektol kaptunk,

de nem hasznalta a gyerkoc. Egyikuk sem tagja a

csoportnak, akkor azt Ok nem is lathatjak? Oke h a

feltoltest nem is, de ha hozzaszolas erkezik es en

arra valaszolok, akkor sem lathatjak?


Koszonom a segitseget!


2015. febr. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem láthatják, talán attól is függ, hogy zárt e a csoport vagy bárki láthatja. Na meg bármikor beléphet esetleg..
2015. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fognak belepni, mert a sogornom nemreg lepett ki, mert neki nem jott be ez a csoport. Akkor attol fugghet h zart-e? De hogy ha barki belephet, igaz csak ugy ha vki elfogadja az ismerosok kozott h belephet, akkor lehet h zart a csoport? Ehhez nem nagyon ertek, azert kerdezem. :(
2015. febr. 12. 16:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Most neztem meg, nyilvanos csoportnak van irva. :(
2015. febr. 12. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ha kommentelsz azt láthatja, vagy ha nem is lép be a csoportba csak rákattint akkor látja ki mit tett fel.
2015. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De én sem igazán értek hozzá , csak nekem is van hogy bead olyan csoportokat ahol nem vagyok tag, de vki felvesz a csoportba vagy ilyesmi.
2015. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor inkabb nem teszem fel oda azokat a jatekokat amiket Toluk kapott a kislanyom. Furcsan venne ki magat h eladom azokat amiket Ok vettek... De ha egyszer nem hasznalja a gyerek...megsem akarok sertodest.
2015. febr. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!