Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges? Csak egy gyors...

Rockmokus kérdése:

Lehetséges? Csak egy gyors kérdés, és remélem tudtok rá választ adni. Ha az orvos 5 hetes menstruáció késés után nem lát semmit és elküld vizeletvizsgálatra, attól hogy ő ultrahangal nem lát semmit lehet baba?

Figyelt kérdés
Nagyon reménykedek.

2015. febr. 5. 07:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Annak már 8-9 hetes terhességnek kellene lennie, az egy félvak orvos is látja UH-n.

Itt inkább valamilyen petefészekkel összefüggő gond lesz, vagy hormonális.

2015. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5Het keses meg az alap 4 het. Minimum 9hetes terhes.lennel, mar szivverest kellene latnia. Tuti nem vagy terhes, ha nem latta..
2015. febr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, már bőven látni kellene.
2015. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor már csak az a kérdés hogy akkor minek kért terhességi tesztet??

Amúgy nekem sose volt pontos csak az első évben. 17 éves koromban kezdtem gyógyszert szedni, és tavaj 2014 október elején hagytam abba. November, december rendesen megjött, csak most januárban nem.

2015. febr. 5. 11:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki tud valami biztatót az írjon. Köszi.
2015. febr. 5. 11:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem is teszteltél egyáltalán?
2015. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha 5 hete késik,akkor 9 hetes terhes lennél.Ekkor egy jó doki már akár a gyerek nemét is látja,nem csak a terhességet.Én 7 hetesen voltam orvosnál,akkor is egy egy centis pötty volt már és vert a szíve. Terhességi hormont termes pl a petefészek ciszta is egyébként,de azt is látnia kéne uh-n.Amúgy lehetséges hogy terhes vagy,de még nem látható,a vér meg kimutatja legelején is már.És mivel ha neked nem volt pontos,akkor lehetséges a 4-6 hetes terhesség is,aminél szívhang még nincs pl.Nekem gyógyszer abbahagyáskor azonnal megjött,utána pedig egy évig 3-4heteket késett.Sose voltam terhes,nem vetéltem és semmi,amíg újra vissza nem állt a havim.
2015. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De 99,99% hogy nem vagy terhes,simán egy vérképre kiváncsi az orvos.
2015. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak vizeletvizsgálatra küldött.
2015. febr. 5. 12:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat,félrenéztem :D De vizeletből tudja kimutatni már ha az lennél,de még uh-n semmi. Butaságot írtam,ne haragudj.De a lényegen nem változtat végülis,azért küldött el,mert ha az lennél,csak nagyon kis idős,akkor kimutatja a teszt.
2015. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!