Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Finnyás 2 évesnek ajánlanátok...

Finnyás 2 évesnek ajánlanátok valamilyen multivitamint, amit be is tudok adni neki?

Figyelt kérdés
Pl teába lehet rakni, és nem változik nagyon az íze a teának, vagy valami kis figurás, ami jó ízű?
2015. febr. 12. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pezsgőtabletta, van több ízben is.
2015. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Actival junior rágótabletta. Gyümölcsös ízű.
2015. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cebion 2x multi szirup. Narancsízű, szerintem nem rossz, 1 éves kortól adható. Az én fiam is fújjol néha, de ezt ette szó nélkül. Rágótablettát nem tudom, hogy mersz -e már adni neki. Activalt csak 3 éves kortól javasolják.
2015. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Főleg azért adnék neki rágótablettát, mert a kanállal ehető dolgoktól szalad el és sikít. Köszi a tippeket!
2015. febr. 12. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Immunotrofina!!!! Keress rá!
2015. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
benu patikákban 250.-ért lehet kapni szőlőcukrokat (10dbosak). van c-vitaminos, az narancsos, kicsit savanyú, van multivitamin, az erdei gyümis, nagyon finom :) van még magnézium, kálcium, meg nem tudom :) nekünk bejött, nem is drága és finom, mi is azt esszük már :D
2015. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lenkeinek van, gumimaci formájú. Napi egy elég belőle, és tök jó íze van!
2015. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!