Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 évesnek ajánlanátok...

2.5 évesnek ajánlanátok multivitamint, ami nem szirup?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
3 éves kor alatt csak szirupot lehet,rágótablettát nem.Másfélét én nem tudok,de lehet van.
2012. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adj neki Béres cseppet, amit beletehetsz innivalóba, és észre sem veszi. Már ha ez a baj, hogy a szirup nem csúszik le neki.

Amúgy a Marslakócskákat 4 éves kortól ajánlják, ennek ellenére a mi dokink simán azt mondta, hogy nyugodtan adjam a 2 éves gyerekemnek.

2012. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,nem tudom melyik marslakócskára gondolsz,a szirupra vagy a rágótablettára,de a szirupot 1éves kortól lehet adni,tavaly a fiamnak én is azt adtam,a rágótablettát pedig 3éves kortól lehet adni.Nem tudom melyik van 4-től.
2012. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém nem issza a szirupokat, 1,5 éves kora óta rágótablettát kap, simán elszopogatja (marslakót).

C-vitaminból is vannak rágótabletták, egy 2,5 évesnek nem gond, felesleges sziruppal küzdeni, ha utálja.

2012. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, bocs 3 éves kortól adható a Marslakócska rágótabletta, elírtam.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy a doki már előbb is ajánlotta a tablettát, mint 3 éves kor! Mint írtam, lányomnak 2 éves kortól ajánlotta (és nem a szirupra gondolt).

2012. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. okt. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!