Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 8 és fél hónapos....

Babám 8 és fél hónapos. Tegnap felült, és most egyfolytában azt gyakorolja. Mostmár annyit ülhet, amennyit akar? Meg tudom akadályozni, hogy ha eldől, megüsse magát?

Figyelt kérdés
Nem dicsekvésből írom, csak meglepődtünk tegnap este az apjával, mert labdáztak, és a kislány megfogta és dobta a labdát.
2010. febr. 11. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

persze, most már nyugodtan, annyi ül, amennyit akar.

az enyém 7 hónaposan ült fel, rá 3 napra elkezdett mászni, szóval erre is számíthattok. :) magának kell megtanulnia, hogyha elesik, akkor az fáj, szóval én nem párnázgattam soha.

noj

2010. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ültéből dőlne, annyira nem üötné meg magát, hogy az sérülést okozzon (feltéve persze, ha nem kések közé vagy forró kányhára dőlne el). Óvi, védeni se érdemes ettől, hiszen az elesésekből-eldőlésekből fogja kitapasztalni, hogy mit hogyan NE csináljon, és így alakul majd ki a veszélyérzete is.


Amit magától meg tud csinálni, az egészséges, így aztán annyit ülhet, amennyit ő akar. Vigyázat: nem annyit, amennyit te akarsz.

2010. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem dicsekvés képpen írom, de mi már ülünk, mászunk állunk egy jó ideje, és most 8 és fél hósan elkezdett kapaszkodva lépegetni... remélem nem görbülnek el a lábai, hogy ilyen korán elkezdte...

Egyébként csak annyit üljön (vagy bármit csináljon) amennyit Ő akar!!! Tudni fogja, hogy mennyit bír :)

2010. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
noj vagyok. 14:08-asnak: nincs az túl korán, nincs miért aggódnod. az enyém is megcsinálta ennyi idősen (meg jó sok baba), most 10,5 hónapos, de még nem megy egyedül. és az sem kizárt, hogy a kérdező babája is 2 hét múlva lépegetni fog. miért ne? :) felesleges azon aggódni, hogy árt-e neki, vagy sem, biztosan nem árt, ha már ő úgy gondolta, hogy érett rá.
2010. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!