Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan mi a kokuszmatrac?...

Pontosan mi a kokuszmatrac? Mire valo? Szukseges dolog?

Figyelt kérdés
Illetve a polya; de arra azt mondta a vedono,hogy ne vegyunk mert ugyse hasznalhatjuk mert zavarja a gyerek csipofejlodeset.ez igaz?
2015. febr. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőcnél sima szivacs matrac volt, a két kisebbnek kókusz. Őszintén szólva szerintem teljesen mindegy melyik.

Pólya: nem tud benne mocorogni, talán az első napokban hasznos lehet.

2015. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a kókuszmatrac egy matrac fajta

van felnőtteknek is

egészségesebbnek tartják, de megoszlanak a vélemények



a matracon belül kókuszháncs van



pólya


van aki szereti, vannak akik nem hazsnálják, ha nem túl szorosan kötöd bele a babát nem lesz semmi a csípővel,

viszont épp a csípőficamosoknak ajánlják.. ki érti?


nektek kell eldönteni ez olyan, mint valaki a mai tei kendőben hisz, valaki sosem kötné magára a babát

2015. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kókuszmatracunk van, nekem szimpatikusabb volt, mint a szivacs

van pólyánk is, egyszer használtuk, de annyira nem állt kézre benne a gyerek, hogy utána hanyagoltuk. másodiknál már elő se vettem

2015. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kókuszmatrac a kiságyba tehető matracok egyik fajtája.

Mi elolvastuk ezt - és vettünk inkább szivacsot. :D Mi sem szeretünk kemény matracon aludni. De ettől nem nézem le és nem tartom rossz szülőnek azt, aki kókuszt vesz. Mindenki maga tudja. :) Meg ez szerintem elsősorban hitkérdés.

[link]

2015. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kókuszmatrac egy matracfajta.

Én barátnőmtől kaptam a kiságyat kókuszmatraccal.

Imádta a fiam.

Most is keményebb matracú a leesésgátlós ágya.


A pólyának én sem látom értelmét,de mindenki maga dönti el, hogy kell-e.

2015. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi kókuszmatracot vettünk. Egyik két gyerekes ismerősöm mondta hogy ilyet vegyünk, mert abban hogy ha a fejét a martacba nyomja akkor jobban kap levegőt. Aztán hogy ez igaz-e azt nem tudom.
2015. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi pólyát nem használtunk. Kaptunk egyet, de sosem volt benne a gyerek.
2015. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itthon kokuszmatraca van a fiamnak (6 honapos), ha megyunk videkre a nagyszulokhoz, ott szivacsmatrac. Klasszisokkal jobban alszik a kokuszon, pedig amig nem volt meg a fiam en se nagyon akartam venni, felesleges pluszkoltsegnek gondoltam. Aztan ugy nez ki jol dontottunk, hogy vettunk, o nagyon szereti!


Polyat kb az elso honapban hasznaltunk, kizarolag abban tudott elaludni, szerintem nagyobb volt a biztonsagerzete. (Gondoltam arra, de ez lehet hulyeseg, hogy talan a zart ter emlekeztette a pocakban toltott idore... de mondom, ez lehet hulyeseg)

Ha lesz kisteso, es igenyli, nala is hasznalni fogom. (Nem lett baja a csipojenek)


(Bocsi az ekezet hianya miatt)

2015. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!