Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem a babám?

Hogyan öltöztessem a babám?

Figyelt kérdés
Pici babám 5 hónapos, elég fázós típus, odakint pedig csalóka az idő, hol jobb idő van, hol hidegebb... néha még én sem tudom, milyen dzsekit húzzak fel. Milyen darabokat ajánlotok egy sétához, bevásárláshoz? Azt sem szeretném, ha túl melege lenne szegénynek mondjuk az üzletben.

2015. febr. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

rétegesen, és gyakran ellenőrizd a tarkóján, hogy izzad-e


amint valahova bementek gombold ki, nyisd szét a kabátot, mert bemelegszik

2015. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén 5 hós a lányom én overált adok rá, ha pedig bemegyünk valahova lehúzom a zipzárt, hogy ne melegedjen be.
2015. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktunk kimenni, hogy egy hosszú ujjú body, harisnya, egy plüss rugi, erre a téli anorák. Plusz ugye még van pléd is rajta. Igy nem szokott melege lenni, főleg, ugye, hogy ő fekszik. Ha bemegyünk valahová én is kigombolom, esetleg, ha sokan vannak mondjuk a postán, akkor a sapkát le is veszem róla, illetve a kezét is kihúzom az anorákból.

Még nem volt beteg szerencsére, 5 és fél hónapos a kislányom.

2015. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csoicsi válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal,plusz Anyukám mindig azt mondja egy réteggel legyen rajta több mint rajtam.Mert én mozgok Ő fekszik.3 hós a kislányom
2015. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én ifam is 5 hós. Normális ruhába öltöztetem (body, harisnya, vékony nadrág, pulcsi), takaró, és hálózsák (...vagy miez. Bundazsák?). Ha bemegyünk a boltba, kicipzározom a zsákot, ha annál is melegebb helyre megyünk, akkor a takarót is leveszem.
2015. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!