Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz könnyebb a kislányo...

Mikor lesz könnyebb a kislányommal? Elképesztően nagyokat bőg, hogy vegyük fel. Vannak jobb napjai, de inkább az utóbbi jellemző.4 hós

Figyelt kérdés
Kézben kell cipelni és ülni sem lehet vele.
2015. febr. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hordozást próbáltad már? Ennyi idősen én felkötöttem és tettem a mindennapi teendőimet. Ő meg hol szopizott, hol aludt, nézelődött, stb. Porszívóztam, mosogattam, filmet néztem, őt nem érdekelte, végtelenül nyugodt volt. Kabátot vettem ránk, és boltba is elmentünk. :)
2015. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

játszál vele, sétáljatok nagyokat, dajkáld. Az én lányomnak is volt 4 hósan egy átmeneti időszaka, amikor már kevesebbet aludt, de a játékok még nem érdekelték annyira, hogy lekössék a figyelmét. 5-6 hósan, ahogy elkezdett forogni, meg egyre értelmesebb lett, elmúlt ez az állandó kézben levős korszak, bár még mindig nagyon szereti ha felveszem, és járkálok vele a lakásban, mutogatom neki a dolgokat, ez természetes hiszen minden érdekli.

addig próbáld lekötni a játszószőnyegen, egyébként ennyi idősen kb. 20 perc az érdeklődése, vagyis ennél tovább nincs el egy helyben, ilyenkor megfogod, átülsz vele a fotelba és ott ringatod, ha azt is megunta, jöhet a hinta, ha azt is megunta, mehet újra a játszószőnyegre stb.

2015. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom még csak két hónapos, de dettó ugyanez, ráadásul nem is kicsi, úgyhogy már az egész családnak fáj a háta. De tényleg. És ő ráadásul még a hintát és a játszószőnyeget is utálja, tehát ha nem alszik, nincs semmiféle könnyítésünk.

Nagyon érdekelnének engem is a hasznos válaszok.

2015. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de temperamentum kérdése is a dolog. Vannak könnyebb és vannak nehezebb természetű babák, akik sokat sírnak, nehezebb megnyugtatni őket, ingerlékenyebbek, érzékenyebbek. Nekem a nagyfiam volt ilyen, most 3 éves és most is nagyon nehéz a természete, hangulatemberke.
2015. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a hordozás segíthet.
2015. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!