Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valakinek a gyerekéne...

Volt már valakinek a gyerekének úgy, hogy a felső oldalbordái a mellkasán kicsit kiálltak? Lányom 6 hónapos és a háziorvos szerint lehetséges, hogy D vitamin hiány és ez helyrejön!

Figyelt kérdés
Férjemnek is úgy van, nem lehetséges, hogy örökölte? Volt már valakinek így a babája és helyrejött?
2015. febr. 13. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a legalsó bordái állnak ki nagyon?

Mind két gyermekemnek ilyen, az alsó bordái előrébb állnak.

Nálunk szerintem örökletes, mert a férjemnek is ilyen. Nem múlik el, mert a nagy 6 éves, és kiállnak neki.

2015. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE!!!! A legalso,bocsi! A ferjemnek is olyan,de az orvos szerint vitamin hiany es nem orokolte! Mi is aara gondoltunk,hogy orokolte!
2015. febr. 13. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is kiáll valami alul a bordáinál, de középen. Az orvos látta, azt mondta nincs probléma. Ha változik, nő vagy ilyesmi, akkor szóljunk. Ez inkább csak szépséghiba.
2015. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lányomnak is ilyen a bordakosara, hogy alul enyhén kiállnak a bordák (6,5 éves), a férjemnek meg a tesójának is, apjuknak is..... a mi dokink szerint örökletes, de persze figyelni kell h változik-e a mértéke stb. nem merült föl a vitaminhiány, de mondjuk amúgy is tudja ,hogy adok nekik vitaminkészítményt alapból is.
2015. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De! Nálunk is. Nekem csak annyit mondtak, hogy újszülöttként több D vitamint kellett volna adni neki és ez már nem jön rendbe. Komoly gond nincs vele, csak nem esztétikus.
2015. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!