Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszitek komolyan,...

Mennyire veszitek komolyan, hogy a megbontott tápszert 3-4 hét után már nem szabad odaadni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút komolyan veszem. Hisz tejalapú.
2010. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam utána odaadni neki.
2010. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó,hát nyilván ha nagyon szükség van rá,akkor még másnap adok neki,a gyártó úgyis korábbi időpontot ír elővigyázatosságból.Tehát ha ezen múlna,hogy eszik e vagy sem,akkor persze,hogy lehet.Végszükség utáni esetben.
2010. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én először kidobtam majdnem egy teljes dobozzal mert még szoptattam és nem fogyott el.

Azóta nem volt ilyen, a tápszer elfogy de a tejpép nem mindig. Nem szoktam már kidobni ezért de igyekszem minél előbb felhasználni.

2010. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még azt el kell mondanom,hogy egyszer,még mikor a tápszerezés elején jártam, kimentünk még nyáron sétálni,gondoltam hátha éhes lesz a gyerek,csinálok neki az útra tápszert.Egy órán belül én oda is adtam neki,csak nem számoltam a dög meleggel.

Én hülye!!!Még szerencse,hogy nem lett baja tőle.Szegénykém megette,mert éhes volt,de utána ki is hányta mindet.

Persze ez előre készített tápszer volt,az más.

2010. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szegény kis Nyuszimuszi. :) -na hát én sem szeretném, ha valami baja lenne, bár ugye most másról van szó, amit írtál, most ott tartok én is, hogy egy teljes dobozzal ki kellene dobnom, mert szoptatok, csak vettük, hátha szükség lesz rá hirtelen, de nem érzem rossz ízét, megkóstoltam. Arra gondoltam, hátha krumplipürébe beletehetném neki, meg arra is gondoltam, mivel ezek elég drága dolgok, nem lehet, hogy azért írják rá, hogy vegyél belőle minél többet? Vagy mert felelősséget nem vállalnak, ha valami történik a gyerkőccel? És a felnőtteknek készült kávétejpor? Arra sincs ráírva, hogy 3 héten belül fogyasztd el, mert utána bajod lesz tőle.
2010. febr. 11. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Jogos!

Hát nehéz...szerintem egy-egy kanál a pürébe nem árthat.

2010. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szavatossági idő annyit jelent, hogy a gyártó addig a napig vállalja a felelősséget a minőségért, és boltban addig lehet eladni. Nem jelenti azt, hogy meg is romlik. Jó persze, az 1 hónapos tápszert én sem adnám oda, de szerintem 1 hetet még nyugodtan rá lehet számolni a felhasználásra. Nálunk sajnos, vagy nem sajnos elfogy egy hét alatt.
2010. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyire nem vettem figyelembe, amíg tápit evett a lányom. Ameddig nem csomósodik össze és nincs furcsa szaga addig biztos, hogy jó.
2010. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig még nincs semmi baja, egyébként meg összecsomósodik.Ahogy az előttem író is mondta, a gyártó addig vállal szavatosságot a minőségre.Ettől még nem romlik meg.
2010. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!