Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az öt es fel honapos lanyom...

Az öt es fel honapos lanyom reggel es este hanyt ez lehet e a fogzastol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos???Vagy gondolod,hogy ledugta a kezét???
2010. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném:(
2010. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos ilyen hányásos-hasmenéses vírus van, mi már átestünk rajta :(

nézze meg egy orvos.

2010. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lanyom "csak" hanyt,nem volt hasmenese!Orvosnal termeszetesen voltam,egeszsegesnek talalta!!!
2010. febr. 11. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a fogától biztos nem hányt, az hogy az orvos egészségesnek találta, megint nem egy nagy dolog, mert mit mondott az öt hónaposod: fáj neki valahol, rosszul esett valami, bekerült egy szösz a szájába és attól? Gondolom, hogy semmit. És a semmiből nem igen tud másra következtetni az orvos mint a semmire. Mondjuk szerintem nem lehet egészséges, mert egészségesen nyilván nem hányna, csak az orvos ennyiből, hogy hány nem tudja meg mondani mi baja. Nálunk volt hogy reggel hányt meg napközben is, aztán este mondta (mert akkor már beszélt) hogy a kukija fáj és megnézte az orvos ott helyben a vizeletét (mert már tudott így pisilni) és tele volt gennyel. De a te babád még nem tudja megmondani hol és mije fáJ, így nagyon vizsgálni sem lehet. Majd kiderül.
2010. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!