Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ekcémát elnőheti? Nekem is...

Az ekcémát elnőheti? Nekem is van, de nem olyan durva, mint a kislányomnak. Mindig ilyen marad az arca? Most fél éves.

Figyelt kérdés
Nekem csak a kézfejemen van,és csak télen.A kislányomnak az arca is,a lába,a keze,könyöke olyan.Egyenlőre nem kaptunk szteroidos krémet,csak Lipobase-t irt az orvos
2010. febr. 12. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is ekcémás, szerencsére neki csak az arca, de ott nagyon csúnya volt. Kb. 2 hónapos korában kezdődött. Nálunk a doki egyből szteroidos krémmel indított (elocom), de nem segített. Elmentünk bőrgyógyászhoz, aki egy Locoid Lipocream nevű krémet írt fel. Sajna ez is szteroidos, viszont gyönyörűen rendbe tette az arcát. Kúraszerűen kell használni, nem folyamatosan. Arra is figyelj, hogy rendszeresen hidratálva legyen a bőre. Én minden fürdés után bekenem Neogranormon babatestápolóval. Most már nagyon szép a bőre.

14 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó a hidratálásra a lipobase, nekünk például egyáltalán nem vált be, száraz maradt a bőre, így az ekcémája is csúnyább lett. Próbálj más krémeket is, mert tényleg az a legfontosabb, hogy hidratáld a fellángolások között.
2010. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kilehet nőni az ekcémát:-) Én is kinőttem:-) Kitartás!
2010. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neogranormon jó hidratálásra?Milyet használjak?
2010. febr. 12. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgasd a testápolókat és majd kiderül nektek melyik válik be. Az én kisfiamnak is csúnya ekcémája van/volt a felső végtagjain és a hátán. 1 éves múlt és 3 hónapja tünetmentes. A csúnya, belobbant ekcémát csak a szteroidos krém teszi rendbe és utána nagyon kell figyelni a hidratálásra. Nekünk a Babe hidratáló testápoló vált be, naponta kétszer bekenem tetőtől-talpig és most gyönyörű a bőre.

Ne használj bolti fürdetőt, próbálj meg mosószert cserélni (mi Dreft Sensitivet használunk) és öblítő helyett használj ecetet.

2010. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az a neve, hogy Neogranormon babatestápoló, és gyakorlatilag minden olyan boltban, ahol vannak babacuccok, lehet kapni. Biztos van gyógyszertárban is, ott még nem néztem. Én eleinte ódzkodtam tőle, mert illatosítva van, de egy ideje az arcára is azt kenem, amikor elkezd pirosodni és szépen visszahúzódik.
2010. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!