Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak? Hogy fogjatok tolteni...

Anyukak? Hogy fogjatok tolteni a Valentin napot? Meglepitek valamivel a parotokat?

Figyelt kérdés
Egy kisgyerek mellett nem sok ido jut egymasra, megis ezen a napon mivel kedveskedtek parotoknak? Otleteket varok!
2010. febr. 12. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk minden nap a szerelmesek napja. Lehet ez sokaknak hihetetlen, de én nagyon szerencsés vagyok, az enyém a világ legjobb férje minden féle szempontból.:) A Valentin nap inkább a boltosoknak nagy nap, meg azoknak, akik máskor nem tudnak "úgy" együtt lenni, azoknak biztosan nagy nap. Sorry, biztosan nem erre a válaszra számítasz.
2010. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nalunk is ugymond minden nap a szerelmesek napja, mert nagyon szeretjuk egymast is ezt nap mint nap ki is mutatjuk egymasnak. Csak arra gondoltam, hogy kiszitsek valami kulonlegeset neki, eppen azert mert annyira szeretem.
2010. febr. 12. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a Valentin napot, ugyanúgy mint a nőnapot sem. Nem csak egy napig kell egymást szeretni az év folyamán. Ez olyan visszás, mint azoknál a családoknál a karácsony, ahol az év többi napján marják egymást.

Amúgy ettől eltekintve idén lehet, hogy meglepem valamivel, csak még én sem tudom, hogy mivel. A meghitt egyedüllét két gyerek mellett sajna még nem kivitelezhető. A kicsi még csak 5 hónapos, és még szopik, úgyhogy még mamázni sem küldhetem el! Az én párom újabban tekézni jár (még versenyen is voltak), úgyhogy valami evvel kapcsolatos dologra gondoltam.

2010. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi elmegyünk a barátainkkal bulizni a vasárnapot meg ágyban töltjük:)A kislányom anyósoméknál lesz vsaárnap estefelé megyünk érte!
2010. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi nem tartjuk ezt az "ünnepet", mert szerintünk nem ünnep.

Évközben igyekszünk egymást többször meglepni, az valódi meglepetés, mert nem számítunk rá.

Mondjuk mi renitensek vagyunk, mert a házassági évfordulónkat sem tartjuk, csak a megismerkedésünk napján szoktunk vacsizni menni.


Ötletek.

fényképes bögre

saját összeállítású fotóalbum,

nyomtatott póló

kötény feliratozva

valami különleges vacsi

szép fehérnemű

gyertyafényes közös esti fürdőzés

Persze minden attól függ, otthon lesz-e a gyerek.

HA gyerekkel lesztek, lehet vacsizni otthon is, máshol is.

2010. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2010. febr. 12. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Utálom a Valentin napot, amerika majmolás.A férjem minden évben tájékozódik, hogy tartjuk -e, de én mindig mondom, hogy nem.Azért kérdezi, hogy ha meggondolnám magam, nehogy megsértődjek, hogy ő nem készült.Nem csak ezen az egy napon lehet és kell szeretni a másikat, meg kedveskedni neki.

/Z/

2010. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kisfiam(5,5 hós) a szüleimnél tölti a szombat estét,és csak vasárnap hozzák haza.szombaton este elmegyünk egyet kikapcsolódni(farsangi buli lesz),vasárnap meg egész nap fekszünk az ágyban,mig meg nem hozzák a törpit.nem veszünk semmit egymásnak,mert 6-án van az évfordulónk és mi csak azt szoktuk ünnepelni.
2010. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!