Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hónap fordulókor meglepitek valamivel a kedveseteket? Vagy kaptok kaptok vmit? és ha igen akkor mivel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az elején még igen, csokit vettünk egymásnak, mostanában már nem. 2.5 évesek leszünk január végén, akkor elmegyünk mondjuk forrócsokizni, nyáron meg moziban meg pizzázni voltunk a 2 éves évfordulón.
2010. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
MI nem...nem is tudom,én ennek nem látom értelmét.1,5éve vagyuk együtt,jó érzés rá gondolni,büszke vagyok rá,de én nem tartom ezeket a fordulókat "ünnepnek"...most miért?szeretjük egymást,akk jó h együtt vagyunk.
2010. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hónap forduló?

Az micsoda? Még talán az elsőről meg lehet emlékezni... esetleg.

Amikor olyan kedved van, akkor kell meglepni a kedvesed! Különben mitől lenne meglepetés?

2010. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az elején még igen, de olyan 6 hónap után már csak a nagyobb hónap/évfordulókon, pl félévekkor meg évfordulókon. akkor sem olyan nagy dolgokat. hol én hívom meg a kedvenc cukrászdánkban vagy helyünkön, vagy ő engem, vagy pedig készítek valami apróságot, esetleg sütök valami finom sütit.
2010. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok megint: de minden hónapfordulón kijárt egy "boldog x. hónapfordulót kicsim, szeretlek". ez szerintem bőven elég:)
2010. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi nem.
2010. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Iszunk minden hónapfordulókor.

Jó fajta bor, pezsgő, Ballantines, Hubi, Nemiroff, stb.

2010. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!