Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatos kismamák, hogy...

Szoptatos kismamák, hogy fogyokuráztok, hogy tejetek is maradjon? Szaunázni szabade ha szoptatsz?

Figyelt kérdés
Egy éves a fiam és én már nagyon meguntam a sulyfölösleget,20 kiloval vagyok több,egy honapja fogyozom,hogy reggel kicsit tornázok és este mindig salátát,párolt zöldséget ilyeneket eszem és nem fogytam egy dekát sem.Szeretnék még szoptatni.
2010. febr. 12. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy tudom nem lehet szaunázni ameddig szoptatsz, így még én is várok vele.
2010. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én visszamentem aerobikozni,régen is jártam most heti 2X megyek, szoptatom a kislányomat nem vettem észre hogy csökkent volna a tej, sok folyadékot iszok, még torna alatt is! Szaunázni is szabad mértékkel, itt is az a lényeg hogy ne száradj ki nagyon! Kerülöm a szénhidrátot, csokit, inkább sok rostosat eszek, így már csak nem sikerült leadni azt a 20 kilót amit felszedtem várandósság alatt! Ja naponta legalább 1-másfél órát sétálok a babával, ha jó idő van!

Üdv: 8 hónapos baba anyukája

2010. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
én 5 hós korig szoptattam, mire vége volt, visszanyertem az eredeti alakomat. módszer: kérdezt meg a védőnőt, mi az a táplálék mennyiség, ami a szoptatás miatt FELTÉTLENÜL kell (mennyi fehérje, mennyi kalcium stb.) és ezen kívül csak minimálist egyél. nekem ez bevált. mellette persze torna, meg jártam teniszezni is, ehelyett mondjuk az úszás is nagyon jó). szaunát nem tudom, állítólag a hő miatt 1-2 napig kevesebb lehet a tej, én ezt nem tapasztaltam, aki igen, az is azt mondta, hogy utána visszaállt. remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Szaunázni nem szabad úgy tudom Én is szoptatok még de már nem sokáig majd utána neki állok intenzívebben futni vagy tornázni addig nem nagyon merek azzal próbálkozom hogy nem eszem édességet és felesleges kalóriákat
2010. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázok és mellette szoptatok. A babám most 7 hós, 4,5 hós kora óta heti 1x járok. Nem vettem észre, hogy csökkent volna, igaz sok folyadékot iszok közben.
2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget.
2010. febr. 12. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt egy jó link, érdemes tanulmányozni :)) [link]
2010. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz nekem még "csak" 12 hetes a fiam, de engem is zavar a megmaradt 5 kiló. Tudom, mi az az 5 kiló, de pont azokon a helyeken van lerakódva, ahol egyből látszik... Popsi, has... Ráadásul sajnos teszek is róla, hogy véletlenül se menjen le, mert olyan vagyok, mint Gombóc Artúr... Édesség minden mennyiségben és formában... :) A tejemet nem kockáztatnám semmi pénzért, úgyhogy én speciel úgy próbálok megszabadulni a hájacskáimtól, hogy ezentúl csoki-STOP van... Semmi keksz, semmi csoki, semmi süti... Fájni fog, de szerintem működőképes a dolog :)... Egyébként nagyon elismerendő a táplálkozásod, külön respect a salátáért! :) Muszáj sikerülnie, tök jól csinálod! A.
2010. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van kis súlyfeleslegem, és még szoptatok. Engem is zavar, mint minden egészséges nőt, de én úgy vagyok vele, hogy majd jön a tavasz, a nyár, és lesz sok fini gyümölcs, a kisbabámmal tudok jönni-menni, és szerintem majd akkor észrevétlenül leolvadnak a kilók. Nálam az a baj, hogy ha ráfekszek a fogyira, akkor nem hogy fogyok, hanem hízok. Remélem sikerül nektek is fogyni, hajrá! Legyünk újra csinik, és büszkék, hogy apa és a gyerek is az legyen ránk.:)
2010. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!