Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleget eszik 11 hónaposom?

Eleget eszik 11 hónaposom?

Figyelt kérdés

rggeli tejpép 1,5 deci /nem akarja reggel enni a kenyeret/

uzsi túró, gyümivel+ babakeksz vagy zabpehely

ebéd 2 deci húsos főzelék, ha szilárdabb, abból kevesebbet eszik.

uzsonna egy kenyér bele vagy gyümölcs keksszel

vacsi , főzelék vagy sűrű leves, vagy tejpép.

éjjel 1 szer szopi.


2015. febr. 18. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ha éjjel kel szopizni akkor nyilván nem. de nem értem, ha van tejed, miért nem szoptatod meg reggel és este? a reggeli és a vacsorát nem váltjuk ki, hanem csak pótoljuk. még az ovisom is iszik reggel-este tejet, pedig ő már tényleg rendesen eszik szilárdat.

szerintem hozd vissza a tejet és úgy már jó lesz. illetve a reggeli tejpép mellé, ha kap tejet (tápszert) akkor inkább valami olyat adj neki amit te is eszel. mondjuk a zabpelyhet, 10óraira meg elég lenne a gyümölcs is magában, hisz az köztes étkezés, 1,5 órával az ebéd előtt van, nem kell lassan bomló szénhidráttal besűríteni mert csak az ebédtől veszi el a helyet a felesleges keksz :)

2015. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég egy évesem nem eszik ennyit.
2015. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyümölcs savat csinál, bár gondolom jelezné, ha korábban éhes lenne.


Egyébként, ha nem fogy látványosan, akkor igen, eleget eszik.

2015. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!!
2015. febr. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!