Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónaposom kinőtte az...

5,5 hónaposom kinőtte az autós hordozót. Milyen hordozót/autós ülést vegyek neki ami nagyobb? Még nem tud ülni!

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tuti kinotte? Mekkora a gyerkőc? Csak mert mi is azt hittük, hogy kinotte, aztán kiderült, hogy az még úgy bőven jó, és egy éves koráig tudta használni, mondjuk a miénk az átlagnál valamivel.nagyobb és 11 kg-g jó, nem is sulyra nőtte ki, hanem hosszra. Egyébként lehet venni0-18 kg-ig jó üléseket, nézzetek szét Brendonban, ott rengeteg félét ki is tudtok próbálni.
2014. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babako..


Ezt én kérdeztem anno.

Még nem cseréltük le, most éri a feje búbja el a tetejét, lelassult a növése kicsit, én azóta is keresem a nekivalót, mert még mindig nem ül stabilan és a lába már rég kilóg. (86-os a ruhaméretünk viszonyításképpen)

2014. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
TÖbb mint 8 kg, 80-as ruhákat hord. Overálban elég szűkös neki a hordozó, a biztonsági öve is már maxra ki van engedve, pedig jó lenne ha még lehetne. A feje fölött épphogy fel tudjuk hajtani a hordozó tetejét.
2014. dec. 1. 10:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Overálban, télikabátban tilos bekötni a gyereket. Egy normális hordozöt nem nőhetett még ki. Fiam 2 éves koráig volt a hordozóban.
2014. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

igen, mi is 80-asat hordtunk akkor, de azóta nem nőtt olyan iramban, szóval ki vagyunk centizve, de én is azt mmondom utólag, hogy ameddig nem tartja magát rendesen, nem nagyon tudsz másfajta ülést venni neki, max ugyan ilyen kagylós hordozót csak olyat, ami talán pár centivel nagyobb.

Mindegyik menetiránnyal szemben van már és nem tud ülni, nekem legalábbis nem volt jó érzés látni összecsúszva a gyereket ilyenben.


Menjetek be egy bababoltba és ültesd bele 0-18-as ülésbe és meglátod, nekem nem tetszett.

2014. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

KÖszi majd megnézzük akkor a 0-18-as üléseket, hátha jó lesz.

Bár azokat meg nem olyan egyszerű ki-be rakni meg hordozni, gondolom nem is nagyon lehet.

2014. dec. 1. 10:19
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
ne overálba tedd be, egyébként sem abban kellene bekötni. Szinte kizárt, hogy ennyi idősen kinőtte volna.
2014. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem kizárt. A mi fiunk is kinőtte, ő mondjuk 6 hónaposan 9 kg volt. Persze, hosszú útra kiveszi az ember az overálból, de városon belül, mikor mentünk ide-oda, hát sosem pakolgattam a gyereket 10 percenkén ki be az overálba és a télikabátba sem. 0-18 kg-os ülést nézzetek, azok tökéletesek, természetesen azokat nem vesszük ki, nem hordozunk bennük.

4-es. 2 éves korig hordozóban? Gondolom, akkor ő nagyon picike lehet.

2014. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy belekontárkodok, de miért nem lehet overálban vagy télikabátban bekötni? Télen muszáj felöltöztetni.


Kérdező szerintem menj be a Brendonban és érdeklődd meg a 0-18 kilós üléseket.

2014. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

* Brendonba.

Nagyon segítőkészek az eladók, biztos tudnak tanácsot adni.

2014. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!