Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga pampers van...

Narancssárga pampers van akinek bevált vagy inkább ne is kísérletezzek vele?

Figyelt kérdés
Elég keveset pisil a kisfiam és ezért gondoltam hogy jó lehet ez is a zöld helyett. Most 2400ft ért tudnék venni,ami nagyon jó ár.
2015. febr. 19. 06:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem bevált, jobb az illata mint a zöldnek, és sokkal kevesebbszer folyt kibelőle a cucc...
2015. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem bevált, jobb az illata mint a zöldnek, és sokkal kevesebbszer folyt kibelőle a cucc...hol kerül ennyibe?
2015. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A pennybe kerül ennyibe mától.
2015. febr. 19. 07:18
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekunk nem valt be...de egy probat meger...
2015. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kipróbálhatjátok. Szerintem jó. Ritkán előfordul,hogy átázik.
2015. febr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Igaz, csak egy zacskót használtunk el, de abból nem volt baleset. Biztos használnám többször is, tök jó vékony, de a dm-es olcsóbb.
2015. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk addig volt jó, amíg nem nagyon mocorgott a baba. A forgás mászás megkezdése után már nem kísérleteztem vele, mert minden kifolyt belőle.
2015. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi 3-as méretben próbáltuk (sajnos előre bevásároltam 3 csomaggal a Metroban), katasztrófa volt, 2 órát sem bírt ki, alig vártam hogy elfogyjon, viszont a kisfiam elég sokat evett-ivott akkor, szóval sokat is pisilt. Barátnőm kislánya nagyon keveseket ivott, náluk nagyon bevált, kb a kislány 1 éves koráig azt használták és szerették nagyon.
2015. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 2 gyermekeknél is ezt használtam,nekünk bevált.
2015. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó gagyi. Bármelyik diszkont pelenka jobban bevált, mint az. Én alig vártam, hogy elfogyjon az az egy csomag. Viszont van akinek jó volt, úgyhogy egy próbát megér, max nem vesztek többet.
2015. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!