Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Newborn pelenka...

Pampers Newborn pelenka bevált nektek? Vagy melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Pampers Premium Care-t akartam venni, de ismerősöm inkább kisebb csomag megvételét javasolta elsőnek, abban pedig 78 db van. A newborn bevált? Vagy Pampers helyett inkább mást?
2012. dec. 4. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mindegyiknél liberot használtam, és az nagyon jó volt.
2012. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én még kisebb csomagút vennék. Akkor válik el, hogy jó vagy nem jó, ha már használod. Ha nwem jó mit kezdesz a rengeteg rossz pelenkával? Előbb ki kell tapasztalni. Nekünk a Pampers vált be végig, de a newborn-t hamar kinőtte, pedig csak 3000g-mal született a lányom.
2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a Pampers Premium Care-t használtam és jó volt. Az ismerősöd úgy értette, hogy nem fog elfogyni belőle 1 csomag? Mert én 3 csomag 1-est használtam el ebből, igaz a babám "csak" 3100 gr-al született és nem gyarapodott rohamtempóban, csak normálisan. Szeritem 1 csomag tuti elfogy.

(bár ez olyan dolog, hogy a kórházban a szobatársam a 2200 gr-os koraszülött babájánál 2-es pelenkával kezdett)

2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó volt a Newborn, nem volt vele minőségi probléma, csak kicsit kicsi volt, már a kórházban azt mondták, hogy a 2-es pelus simán jó lenne neki, ez kicsit szűk, igaz 4150 g és 58 cm-rel született a lányom.

Úgyhogy dobtam is ki belőle, venni kellett nagyobbat...

Én semmiképp nem vennék nagycsomagos 1-est...

2012. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értette, ha pl. 4500 gr-mal születne a baba, akkor nem biztos, hogy elfogyna egy 78 db-os csomag, lehet, hogy már egyből a 2-es kellene.

Van ezekből még kisebb kiszerelés is? Azt hittem, a newborn 43-as a legkisebb.

2012. dec. 4. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Én Libero-t használtam és nagyon szerettem. Csak azóta tértünk át a Pampers-re, mióta sokat mozog a fiam (kúszik-mászik-feláll). Most már ez jobb.
2012. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sztem 2est vegyél inkább mert a korházba is azt adnak (debrecen)én 1 kiscsomag 1est vettem éppen hogy elég volt.mondjuk 3900g mal született a lányom
2012. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Eredetileg én is csak 2-est vettem, de a vége felé, amikor már tudtuk a súlybecslés alapján, hogy nem lesz 4 kilós baba, akkor vettem 1 csomag 1-est. Bár hozzátenném, hogy az én orvosom szülés előtti nap uh-zott, és 79gr-ot tévedett, míg az egyik kismamát függőlegesen vágták, mert az orvosa 4700 gr-os óriásbébit mért, majd kivették másnap a 3800 gr-os babát. Szóval ennyit a súlybecslésről.

Én mindenképpen ezt a márkát akartam és ebből úgy tudom nincs kisebb kiszerelés. Amúgy az elején kb. 1 hét alatt elfogy egy nagy csomag.

2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor veszek 1-est és 2-est is, mindegyikből a legkisebb kiszerelést, és majd meglátjuk, lehet, nem is jön be ez a márka.

2012. dec. 4. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Newborn-ból mi csak 1 kis csomagot használtunk (3200 g-al született a lányom), utána a 2-es méret ment elég sokáig, kb. 1 hete váltottunk 3-asra (szombaton volt 10 hetes). Nekünk bejött a Pampers eddig, bár 1-2 hónap múlva meg szeretnénk próbálni valami olcsóbbat, a színes Tesco-t dicsérték nekünk sokan.
2012. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!