Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon hasfájós a babám, mit...

Nagyon hasfájós a babám, mit egyek? Még szoptatok, amit eszek az tényleg átmegy a tejbe?

Figyelt kérdés
Mit egyek és mit ne egyek?

2015. febr. 20. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Vannak bizonyos dolgok, amiket ha eszel, akkor hatással van a tejedre. Ne egyél puffasztó és savas dolgokat. Sokszor a tejfakasztó teáktól is fájhat a baba hasa. Tornáztasd, vannak szerek amik nagyon hatásosak pl: biogaia (kb. 5 nap után hat), infacol, espumisan, colief csepp. Nekünk a biogaia volt hatásos és az, hogy három óránként etettem. Előtte igény szerinte szoptattam és sokat görcsölt. Mikor fokozatosan áttértem a 3 óránkénti szoptatásra sokkal jobb lett a helyzet.
2015. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hetes a babám, és kb 2,5-3 óránként szopizik
2015. febr. 20. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Add neki a biogaiat. Nem válik be mindenkinek, de sokan esküsznek rá, köztük én is. Pár nap mire hat és sokkal jobb lesz.

2015. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!