Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécs vagy környékén hol tudok...

Pécs vagy környékén hol tudok rendes cseh tetra textilpelenkát venni? A baby bruin milyen gyártmány? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Rendes nedvszívó textilpelust szeretnék, de nehéz megítélni a csomagoláson keresztül, melyik jó és melyik szar minőségű.

Ebben kérném segítségeteket, ha van tapasztalat, írjátok meg.

Köszönöm! Eszter


2010. febr. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A Baby Bruin 99%, h izraeli gyártmány. Nekünk Baby Bruin törlőkendőnk volt... hááát... hagy némi kívánnivalót maga után: nagyon gyenge minőségű volt.
2010. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Brendonban vettem. 9 hónapja használjuk és szuper. Strapabíró, de sok mosás, vasalás után is puha.
2010. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: milyen "márkájú", ami a brendonban van? vagy csak egyfélét árulnak? kb. milyen árban van, hogy bizti jót vegyek.

Köszönöm a válaszokat!! A baby bruint próbáltam tapizni, de nem tűnik az igazinak. (költői kérdésként: iért írják rá, hogy cseh tetrapelaka, ha izraeli? és hol vannak már azok a jó kis igazi pelenkák,amiokor még én használtam?! )

További szép napot!

2010. febr. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!