Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendon baba bolt drága?...

A Brendon baba bolt drága? Árban melyk bolt a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, drága. De nem mindenben.

Nézegess a neten, mert eltérőek az árak.

Nincs egy kimondott bolt, ahol minden olcsó.

Én pl az alap dolgokat az Auchanban vettem meg (babakád, pelenka, popsitörlő, hőmérő, cumis üveg, mellszívó).

De vásároltam a Brendonban is: lepedő, paplan-párna szett, körömvágó, textilpelus, törölköző.

Az autós hordozót megint másik bababoltban vettem.

[link]

2015. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mi vásároltunk több helyen: bababolt, turkáló, Tesco, Háda, kínai.
2015. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Scamp lemaradt.
2015. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kiskádat az IKEÁ-ban vettünk, ott 1200 Ft volt.

Brendonban van ami jó áron van,de amúgy elég drága.

Én a Tescoban, C&A-ban, kínaiban szoktam vásárolgatni. Ki lehet fogni jó dolgokat jó áron. Több helyen meg kell nézni. Tescoban szerintem jó minőségű cuccok vannak és mindig van kiárusítás. Vettem pólót 600-ért, farmert 1200-ért, rövidnacit 800-ért pl. Van, h 70%-al olcsóbb vmi.

2015. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Brendonban ne vegyél sok mindent. Én az Elefániban vettem meg szinte mindent, Budaörsön, szerintem nagyon jó üzlet.

Bár, én székesfehérvári vagyok, nálunk csak 2 bababolt van, ami normális, az egyik a Brendon és a másik sem sokkal olcsóbb már, mert nincs konkurenciája.

2015. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a ruhák eléggé. amúgy ezis olyan mint bármelyik,van ami ott a legolcsóbb több mindent kapok ott jobb áron, de van ami meg ott drágább. ez mindenhol így van, ez olcsóbb az drágább.
2015. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Melyik városról van szó? Vagy ha nem írod ki, akkor egyértelműen Bp?
2015. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Pesten lakom. Igen, van amiben drágább, de nem mindenben. Nagyon sok dolgot ott vettünk meg.

Mondjuk én alapból írtam egy listát, amit a férjemmel átnézettem és utána kezdtem a neten a közelünkben lévő bababoltokat felkeresni. A legtöbbnek van fent a neten webáruháza, így az árakkal is tisztában voltam.

Pl. a minimanó (14.ker) itt van 20 percre tőlünk, de 1 dolgot vettem náluk, az is egy babakocsira rakható játék volt. Minden mást drágának találtam, még a Brendonnál is!

Persze, ha valaki nem szeretne 100+1 boltba végig menni, annak egy bolt megfelelhet.

Én a legtöbb dolgot megrendeltem és kiszállítottam ingyen, mert elérte az adott összeghatárt.

Sok apró dolgot az Auchanba/Tescoban vettem meg.

Ide minden hónapban alapból mentünk. Nekem minden tekintetben mániám összeírni adott dolgok árát. Legyen az élelmiszer vagy bármi más.

Napokat - heteket képes vagyok kutatni/keresni a neten az ár után.

2015. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

A ruhákat mind a két gyerkőcnél turiban (HÁDA, 14. kerületi) vettem. Egy teljes napot rászántam mind a kétszer.

Persze, új ruhákat is vettünk, de nem az első fél évben, amikor egyik nap még jó rá a body, a másikban pedig már mehet a zsákba a többi kinőtt mellé.

2015. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Brendon drága, a ruhái nem szépek és szar minőségűek.
2015. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!