Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiamnak vennék...

13 hónapos kisfiamnak vennék pár bébiételt, tudnátok olyat ajánlani ami nem túl drága? Rossmann, Dm és Sparban kaphatókra gondoltam, milyen árban vannak és mi a márkájuk?

Figyelt kérdés
A nagyihoz megyünk és pár bébiételt vennék azért. Nem Mo.on élünk, nem vagyok tisztában az árakkal.
2015. jan. 18. 14:31
 1/2 piroska és a farkas ***** válasza:
mit eszik meg? mekkora adagot ? nem tudom, h pl elég neki egy üveg ey ebédre? vmit őzni nem lenne egyszerübb? gondolok itt egy kis tészta-paradicsomszosz, sajt kombináciora, amiből gyakorlatilag a tésztát kell csak kifőzni, pl. Egyébként én nem ismerem a 13 honaposoknak adhatot, azt tudom mondani, h amit a 9 honaposomnak veszek néha 220 grammos, az 300 és 450 ft között van, de lehet, h azt egy 13 honapos már nem enné meg. Szerintem ez azért függ attol h milyen ízekhez szokott, pl te mennyire füszerezel neki, mert a bébiételek viszonylag mentesek az ilyemitől, legalábbis a legtöbb. Adsz neki tejet? Van pl üveges, cukrozatlan tejberízs, abba ha belenyomsz egy fél banánt, kiad egy étkezést. Egyébként most néztem meg, van itthon 11 honaposnak valo kecskeméti, az pl spenotos tészta csirkehussal. Én ha tehetem, kecskemétit illetve hipp bébiételt veszek, igyekszem hozzáadott cukor nélkülit. É sakkor, amikor akcios... pl rossmanoval, de valoszínüleg neked olyanod nincsen. Amugy szerintem rossmann vagy dm, a spárban - egalábbis az én megfigyeléseim alapján - drágábbak.
2015. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, hasznos volt, mert van Rossmanó kártyám.
2015. jan. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!