Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Brendon bababolt...

Szerintetek a Brendon bababolt drága?

Figyelt kérdés
Én ott vásárolok sok mindent, mert nincs időm szétnézni állandóan, hogy melyik bababoltba mi az olcsóbb. De azért érdekelne a dolog.
2010. jún. 25. 11:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Igen, kifejezetten drága!!!!
2010. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
IGEN én csak pár dolgot vásároltam ott,de a többi baba-boltban ugyan az a termék olcsóbb volt(bosszankodtam is)A választéka előtt viszont le a kalappal.
2010. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%-ban igen, de nagyon sok dolgot ott kaptam meg olcsóbban.
2010. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Igen drága! Nekem a Berendon egyébként is egy csalódás volt. Mint választék, mint árak szempontjából. Ráadásul az eladó is bunkó volt. Mikor babakocsit akartunk venni, nagyon rondákat ajánlott, mondtam neki, hogy nem tetszik, erre megjegyezte hogy na maga is egy olyan anyuka akinek az is fontos, hogy néz ki a babakocsi. Meg azt is hozzátette mikor a funkciókról kérdezett, hogy kedves anyuka nem lehet mindent, hogy funkcióban és kinézetben is megfeleljen. Azóta oda be se teszem a lábam.

Én az Elefániban vásárolok, ott is minden megtalálható.Olcsóbb és amikor a babakocsit vettük 1 órát velünk foglalkoztak és még kedvezményt is kapunk.

2010. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Pár dolog annyiba kerül mint máshol,de igen,nagyrészben drágább mint a nagyátlag.De hát ugye annak is ára van hogy 5 dologért nem kell 5 különböző üzletbe menned...pl.a ruhák kifejezetten nagyon drágák szerintem,és semmi extra nincs bennük,a többi elmegy.
2010. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ruhák, cipők játékok rettenetesen drágák. Bútorok is, bár mi pl. ott vettük a járókánkat, mert amit kinéztem, máshol is ugyanolyan árban találtam csak, mint a Brendonban, és Brendonból volt házhozszállítás is. A gyerekülésünk is onnan van, mert máshol nem volt kapható.

Szóval én vásárolok néha a Brendonban, de előtte szétnézek, általában az interneten tájékozódok árakról, készletről. ÉS mindig oda megyek vásárolni, ahol a legolcsóbb, amit keresek, vagy ahol épp egyáltalán kapható. Persze az ésszerűség határain belül, pl. egy szúnyogriasztó sray-ért nem fogok elbumlizni Budapest másik végébe, hogy spóroljak 100 Ft-ot.

2010. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ kinek, mi a drága.

Én eddig a babám(harmadik gyerek!!!) cuccainak 99%-át ott vettem meg, mert minőséget kapok, és ez a nem mindegy, nekem az elefáni és a kenguru gold volt csalódás tele gagyi leutánzott nevenincs cuccal.

Tehát nem olcsó, de ha bármivel gond van(eddig még semmivel nem volt), azonnal orvosolják.

2010. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek az ellenpélda.Én is elég sokat vásárolok ott,DE szerintem mivel nagy a választék mindenki megtalálja a saját pénztárcájának megfelelöt.Pl sportkocsiba lehet venni 10ezerért is,meg 150 ezerért is.U.ez a helyzet pl a gyerekülésekkel,kiságyakkal,stb.Én a kisfiamnak NUK cumikat veszek.Azok pl kb 300Ft-al olcsóbbak,mint a tescoban.Ruhát egyedül tényleg nem érdemes venni,de az az 2-3 db,amit ott vettem,az még most is ruha.Nincs kibolyhosodva stb.Ráadásul tényleg minden 1 helyen megvan és sokszor van akció.
2010. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
7%
Hát igen aki megteheti ott vásárol.
2010. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
6%
Hát igen aki megteheti ott vásárol.Aki nem az megveszi máshol.
2010. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!