Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyet vegyek? Botmixert vagy...

Milyet vegyek? Botmixert vagy turmix gépet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a turmixgép jobb.Én is olyat fogok venni.
2008. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg a botmixer. Nekem olyan van, aminek a késes végét le is lehet csavarni, így még könnyebb tisztán tartani. Másrészt meg a babának (főleg az elején) elég kis adagokban kell a kaját csinálni, azt sokkal könnyebb botmixerrel, mint turmixgéppel. Nekem 10 hónapos a fiam, és ez idő alatt egyszer volt, hogy nem volt otthon a botmixer, mert szerelőnél volt, hát azt hittem meghalok a turmixgéppel, én legalább is nem szeretem.
2008. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a turmixgép vált be inkább. Próbáltam a botmixert is, de azzal nekem nem sikerült olyan jól a babakajcsi.
2008. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van turmixom ami tök jó csak hatalmas helyigényű. Botmixerem sajnos nincsen, viszont én külön a babámnak rendeltem Robo Sheef-et és szuper jó! Csak ajánlani tudom. Abban csak a babucnk kajáját pépesítem és nagyon gyors, könnyű tisztán tartani, és kicsi a helyigénye ami egy panelban igen csak fontos szempont. A Robo-hoz egyébként lehet venni külön turmixoló fejet is, az akkor jó, ha már sokkal nagyobb adagokat kell majd csinálni, de az még nagyon sokára lesz és én nem vettem meg, mivel akkor azt turmixot fogom használni ami már megvan.
2008. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem Braun botmixerem van,amihez van ún. húsdaráló késes tál.Ha 1-2 adag kell a botot használom,a húsdarálós résszel pedig fagyasztáshoz szoktam egyszerre több adagot mixelni és utána kis ételesekbe adagolva elrakom a babának.
2008. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább turmixgép! A botmixer sokmindent nem tud pépessé törni!
2008. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszaitokat,de még mindig nem tudom mitt vegyek annyira megoszlanak a vélemények,de holnapig el kell döntenem mert befüstölt a turmix gépünk!!!!!
2008. aug. 24. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem botmixert, nekem mindkettő van, de kis adagokhoz nem használom a turmixgépet mert a felét nem tudom belőle kikaparászni. Egyébként nem megoldható mindkettő? Mert a turmix is nagyon hasznos, de csak ha nagyobb menniységet készítesz fagyasztani. Van ez a teszkós turmix, az tök olcsó és jó is, és akkor vehetsz egy jobb minőségű botmixert a pénzeden. Ez csak 1 5let:-)
2008. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát,ma megvettem a botmixert! van hozzá kis tálka is elég jónak tűnik!Az utolsó válaszolonak köszönöm az ötletet!!Megveszem a tescós turmixgépet is!!
2008. aug. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!