Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol van nagyobb tesó (óvodás)...

Ahol van nagyobb tesó (óvodás) gyakrabban beteg a kistesó?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ugye mikor közösségbe kerül a gyerek,több betegséget szedhet össze.És ahol van kistesó,nem kapja el?Hogy véditek ki?
2010. febr. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő.Az enyémeknek nagyon jó az immunrendszere,a nagyok is nagyon ritkán kaptak el bármit az oviban,és a kicsik is tőlük.Évente 1-2 alkalommal megyünk csak orvoshoz betegség miatt.:)A kicsik szeptemberben mentek oviba,és még nem voltak betegek.

De sajnos nem ez az általános,én is tudom,h szerencsések vagyunk.

2010. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt egyikkel se ilyen probléma. A nagyok között 3 és 2,5 év van, de ha ők meg is betegedtek (nagyon ritkán fordult elő), a kisebb akkor se volt beteg. Igaz,mindegyik sokáig szopizott... Volt, hogy a nagyok bárányhimlősök lettek az oviban, a pici meg nem kpta el.. akkor úgy 1 éves lehetett. Most ők már kamaszok, suliba járnak és itt a 17 hónapos hugi..ő még em kapott el tőlük eddig semmit, még beteg se volt. Lehet, hogy nála is belejátszik a szopizás. Igaz, mindegyik pici kora óta sokat volt levegőn, minden nap kint is aludtak a babakocsiban a teraszon télen is :) megedződött a szervezetük :)
2010. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én pici fiam elég beteges,sajnos.

Sokszor a bátyus olyan vírusokat hoz haza az oviból,hogy az egész család kifekszik tőle.

Ő hozta haza a hányás,hasmenést is, hurutos megbetegedéseket is.

Az én immunrendszerem nagyon gyenge,gondolom tőlem örökölték.

2010. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kislanyom 4,5 eves ovoda elott keveset volt beteg, miota ovodas osszel elkezdi es tavasszal abba hagyja a taknyolast, a kisteso 1,5 eves tobbet betegeskedik mint annak idejen a kislanyom. pedig ugyanugy meg mindig szopizik akarcsak novere annak idejen. en az ovinak tudom be ezt
2010. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!