Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem fagyasztott natur...

Vettem fagyasztott natur gesztenyét.6 hós babának lehet adni? Hogy kell megcsinálni? Mennyi gesztenyét? Sinlackot keverhetek bele mert krumplit nem esszi a babám. Irnátok gesztenyés receptet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Imádja a fiam a gesztenyés bolti bébikaját, gondoltam rittyentek itthon valamit, de azóta csak van a fagyasztóba, mert nincs ötletem.
2010. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még csajk egyszer adtam neki,nem tudom mennyire jönne be neki,mert kevés gesztenyém volt,alig lehetett érezni az ízét.Állítólag nagyon szokták szeretni.Kumpli alma gesztenye,vagy gesztenye alma kombó.Ha pedig már eszik húst,akkor csirkemell (vagy pulyka)alma gesztenye.
2010. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
leírnátok hogy miből mennyit kell? rizzsel csinálhatom a krumpli helyett?
2010. febr. 16. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

Az én 13 hós kisfiam a mai napig imádja a következőt:egy gesztenyepürét 3 felé szoktam vágni,1 rész megy a kajába,1 nagy almát lereszelek alma reszelőn,2 adag csirkemellet teszek hozzá (én előre megfőzök 1 kgt és jégkockatartóba lefagyasztom miután botmixerrel kicsit összetörtem) és 1 nagy főtt krumplit.

te főzz 1 kanál rizst,sima vízben a krumpli helyett

2010. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 3-ba vágom a gesztenyét, egy részt használok fel egyszerre. Meggyel és almával szoktam adni, meg egy kis rizzsel. 1 egész alma+5-6 szem meggy, két kocka rizs (megfőzök egy nagy adaggal, lefagyasztom jégkockatartóban, és felhasználáskor turmixolom a többi összetevővel),és néha 1 kocka csirkemell.

De 6 hónaposan még nem lehet husit adni, úgy tudom.

Az összes többi mehet.

2010. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
Megjegyzés: A gesztenye is a gyakori allergének közé tartozik, úgyhogy ha van rá gyanú, akkor inkább csak 1 éves kor után próbáld ki.
2010. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is szereti a gesztenyét. Én a Spárban veszek bio masszát, mert nádcukor van benne és nincs benne rumaroma meg mindenféle adalék. Én is almával adom, vagy vízzel tejpéppel.
2010. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!