Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy doboz fagyasztott...

Van egy doboz fagyasztott sóskám, h kell megcsinálni? Nincs rajta utasítás

Figyelt kérdés
kezdő vagyok, koszonom
2010. szept. 9. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak felengedem, tejjel kicsit hígítom olyan főzelék szerűre, és cukorral ízesítem.Ha rostos, akkor kézimixerrel leturmixolom, főtt tojással tálalom. Jó étvágyat.
2010. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felolvasztod, utána liszttel megszórod, tejjel felengeded, kicsit összeforralod, sózod (ha a fagyasztott nincs sózva), és jól megcukrozod (nagyon savanyú cukor nélkül). Ha nem pépesen van elrakva, én botmixerrel össze szoktam mixelni, úgy gusztusosabb.
2010. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se vagyok egy nagy főző, de szerintem, ha kienged a sóska, átfuttatni egy kis olajon, rántást kell készíteni, ezután vizet adni hozzá, és ha összefőtt tejöllel gazdagítani (ha sóskamártásra gondoltál)
2010. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és hasznos tanácsokat!
2010. szept. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!