Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok mennyit és...

3 hónapos babátok mennyit és hányszor alszik napközben?

Figyelt kérdés

És hol? Kiságy, babakocsi, stb.?

Az enyém kb. 3x alszik napközben, de mintha egyre kevesebbet aludna, 45 max. 60 percet. Babakocsiban mondjuk többet, ha sétálni megyünk, de ezekben az esős időkben elég sokszor be vagyunk itthonra zárva.


2015. febr. 28. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor neked jó, ha 3x is alszik. Az enyém de. alszik jó esetben egy órát, du. is így vhogy. Olyankor alszik többet esetleg, ha a levegőn bealszik annyira, hogy még úgy be tudom vinni. Ilyenkor nem szoktam levetkőztetni, csak óvatosan kibontom. De mostanában már a babakocsiban is nézelődik. És az éjszakátok?

Már beálltunk, hogy 4 óra körül egyszer ébred, de most pár napja ez felborult. 3 előtt, és 5 körül is ébred éjszaka.

2015. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lanyom ennyi idosen kb egyszer 60 percet aludt :( de ejszakat legalabb ataludta. cicin volt csak hajlando elaludni vagy nagy ritkan a pihenoszekbe. a babakocsit utalta.
2015. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint ez normális egy ilyen pici babától. Hát én azt hittem többet alszanak még az ilyen picik.

Éjszaka van hogy csak 4-5 körül ébred először, de van hogy 2-3 között is eszik egyet. Ő tápszeres, de nem eszik nagy adagokat egyszerre.

2015. febr. 28. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj inkább, hogy inkább délelőtt alszik 1 órát, de délután már egyre rövidebbet, viszont 16 órától kezdve már kezd iszonyatosan álmos lenni, de még akkor sem aludna. De sehogy sem jó, már ölben is csak vörös szemekkel sír, enni sem kér. Amíg meg nem fürdetem, nem nyugszik meg, de utána sem rögtön alszik el. Jobb lenne szerintem, ha délután pihenne egy nagyot még.
2015. febr. 28. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
legyen tartalmas a napja (amikor ébren van játszál vele) és legyen a levegőn minimum 2-3 órát, akkor jobban fog aludni.
2015. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. És ha du. mentek sétálni? Mi az esős napokat kivéve mindig ki megyünk. Voltunk akkor is, amikor hatalmas hóesés volt.

Amin még nagyon el tud fáradni, az a játszószőnyeg. Azon eldumálgat a lelógó játékokkal, illetve fogdossa, ütögeti őket.

2015. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!