Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám lábán kiütés...

11 hós babám lábán kiütés szerű piros foltok vannak! Mitől lehet az?

Figyelt kérdés
Nem kapott tejtermékest ,sem tojást mostanában.Kenegetem a fürdetővel, estére mindig pirosabb.Bőrgyógyőász is azt mondta hogy azzal kenjem.Lehet a hidegtől?Vagy mosóportól?Kezén is van itt-ott.Száraz foltok inkább.
2010. febr. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosópor, öblítő, habfürdő, egyéb babaápolószer..milyet használsz? Próbáld ki, hogy mosásra mosószódát vagy mosódiót használsz és ecetet raksz öblítő helyett (1-2 kanálnyit az öblítőtartályba), lehet, hogy elmúlna a pirosság..
2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mosószóda vagy dió? Az mi? Kipróbálom,hol lehet kapni, mennyiért?Ha ecetet teszek bele nem lesz büdös?
2010. febr. 13. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Bioboltban kapsz. A mosószóda pár száz Ft. Nálunk 250 Ft/kg. Az ecettől nem lesz büdös, mert csak keveset raksz bele. A ruhákból kicsapja a szappant és jó puhák is lesznek tőle :)
2010. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ekcéma. Lányomnak is van. Én mosószappant használok lereszelve, DM, Rossmann, Tescoban kapsz. És szintén ecetet. Esetleg Sudocreamet próbáld ki, míg megmutatod dokinak, arra rá is van írva, h. ekcémára használható, ártani biztos nem fogsz vele.
2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt a bőre.

Nincs semmi baja valószínűleg, csak ekcémás hajlama, és így télen ki van száradva a bőre. Patikában lehet kapni egy Cremor Aquosus nevű testápolót, ezt úgy keverik, ezzel bekentem neki napi 2x, és 3 nap alatt teljesen elmúlt neki. Azóta minden fürdés után bekenegetem.

2010. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!