Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is végigalussza a baba...

Akkor is végigalussza a baba az éjszakát, ha valaki reggel szokta fürdetni a babáját? Valaki, szokta reggel fürdetni?

Figyelt kérdés
Késő estig dolgozik apa, arra gondoltam, hogy reggel kellene fürdetnünk inkább a kisfiunkat, még csak 2 hetesek vagyunk, de jó lenne, ha az éjszakát is átaludná majd.
2010. febr. 13. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan este fürdetünk, de szerintem nincs összefüggés az éjszaka végigalvása és az esti fürdés között. Találj ki valamilyen más esti rituálét, amit csak este csinálsz pl: masszírozás, vagy suttogó mondókák, valamilyen zene meghallgatása... Amihez szoktatod, azt fogja megszokni, ráadásul még nagyon picike, még mindenre fogékony.
2010. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az esti fürdés ellazítja a babát,ezért ajánlatos este,lefekvés előtt fürdetni.Én egyedül fürdettem mindig.
2010. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, jobb este. Ehhez fog hozzászokni, tudni fogja, hogy fürdés után az alvás következik.
2010. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nem este van fürdetve, el fog tudni aludni este. Igazából az teljesen mindegy, hogy mikor van fürdetve, nem attól fogja átaludni az éjszakát. A fürdetés igaz, hogy segít ellazítani, de gondolom délelőtt is fog aludni az a baba! Igazából csak abban segít - már amelyik babánál egyáltalán segít-, hogy könnyebben elaludjon, de a hosszúságát nem befolyásolja. Nyugodtan fürdethetik reggel is, amikor apa is ott van. Szerintem fontosabb, hogy apa is részt vegyen a baba körüli teendőkben, a fürdetést szeretik is csinálni.
2010. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk megvan a jó kis rendszer:este fürdés majd kicsi játék és alvás,reggel következik a reggeli majd valami játékkal lefoglalja magát én főzök stb 10 hónapos már de nagyon megszokta mi hogy van,előfordult,hogy az esti fürdés kimaradt de egy pici játék után szépen elaludt. Én nem tartom jó ötletnek,hogy az esti fürdés reggelre legyen tolva.Egyébként egyedül fürdetem a gyereket.

2010. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idős babánál szerintem tök mindegy mikor fürdeted, napközben sem csinál mást mint éjjel. mondjuk ha már homokozik valóban célszerűbb az esti fürdetés.

A fürdetés és alvás közti összefüggést nem értem.

2010. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és a többinek szerintem nem azért nem akarja este fürdetni, mert nem tudná egyedül, hanem mert az apa szeretne ott lenni.
2010. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs összefüggés a fürdés és az átaludt éjszaka között. Bár lenne, sokan örülnének neki. :-) De ilyen kis picurkától azért ne várd hogy átaludja az éjszakát.
2010. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés,és tényleg mindegy,hogy mikor fürdetsz.Én mondjuk jobban szeretek lefeküdni jó meleg vizes fürdés után.
2010. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!