Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan néz ki 7 hónapos...

Hogyan néz ki 7 hónapos körüli babátoknak a BCG oltás helye?

Figyelt kérdés
Tudom az a jó ha többször kifakad,stb... De már 7,5 hónapos a lányom és még mindig váladékozik neki.Normális ez?
2010. febr. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én úgy hallottam, hogy 6 hós koráig fakad ki többször, de utána már elkezd gyógyulgatni. Ezt még a kórházban mondták, aztán megkérdeztem a dokinkat, ő meg azt mondta, még kifakadhat most is. Majd elmúlik , de meg is maradhat a helye. Nekünk már 1-2 hónapja nem váladékozik, egyik babámon sem, kettőn már majdnem elmúlt, a harmadikon még látszik, sebes a teteje.
2010. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Utolsó,gratulálok a hármasikrekhez és jó egészséget,kitartást,erőt a felnevelésükhöz!


Bocs az Off-ért!


Kérdésre válaszolva,nekünk kb. 6 hónapos kora óta nem váladékozik,most olyan rózsaszínű kis foltocska!


Szép estét!

2010. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en 8 honapos babamnak nagyon latszik az oltas helye. Nem valadekozik, de olyan mint 1 szaraz krater.
2010. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. febr. 14. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Kislányom 7 hónapos és egyáltalán nem látszik az oltás helye! Elképzelhető hogy valami tévedés miatt nem kapta meg?!
2010. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: mindenféleképpen szólj az orvosnak. Igaz, neki kellett volna ellenőriznie, hogy látszódott e. De egyáltalán nem is volt semmi? Még egy kis piros folt se, pukli? Mert van akinek, nem sikerül jól beadni újszülöttkorban, akkor meg kell ismételni ha jól tudom 6 hó körül.


Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!

Első voltam

2010. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!