Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem beteg a babád? 18hónapos...

Nem beteg a babád? 18hónapos kicsim nagyon beteg. Az éjjel 39fokos láza volt, piros a torka és eléggé megy a hasa is.

Figyelt kérdés

de jó kedve volt, csak kicsit olyan elesett.látta orvos,kapott orvosságokat.egésznap 37.8körüli "láza" volt.óránként pelus csere.de most este 6tól már nem ment a hasa,és 37.1-el tettem le aludni.

szerintetek belázaodhat még?és menni fog a hasa?vagy ennyi volt?meggyógyult.annyira sajnálom szegénykémet.


2010. febr. 3. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, egy napos betegség nincs...
2010. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem holnap még számíthatsz lázra, hőemelkedésre aztán holnaputánra túl lesz rajrta. Általában 3 nap kell azért, hogy hatni kezdjenek a gyógyszerek meg minden.
2010. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kell egy pár nap, hogy teljesen rendbe jöjjön. Éjjel is nézd meg a lázát. Egy kicsit kíméld a kis gyomrát, burgonyapüre, keksz és sok folyadék legalább két napig. Gyógyuljon meg minél hamarabb!
2010. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt vírusos torokgyulladás hasmenéssel. Először 3 napig 39 fokos láz ami nem ment le a lázcsillapítótól így borogatni kellett. Amikor ez elmúlt 1 napig hasmenés utána 2 napig kiütések és utána vége. Tehát nekünk 6 nap volt.
2010. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sok folyadék KELLL! azt tudod igaz?
2010. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaj, csajok én nem fogok tudni aludni éjjel.persze,itatom,tudom,köszi.most néztem nem érzem hogy meleg lenne a buksija.megszagoltam ,kaka sincs.
2010. febr. 3. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem jon a foga?, mi is igy vagyunk mar 2 napja, de en ugy latom jon a foga.Mi is igy ebredtunk ejjel 38,5 laz, csak masnap ezte tudtam lehozni, 37,8ra, kuppal, az igaz nem tudom, hogy a torka piros-e, mert nem vittem orvoshoz, mert ugy gondolom, hogy fogzik, s eszik, szerintem ha fajna a torka nem enne.A tegnap estetol adok Nurofen szuszpenziot is, mert abban van fajdalomcsillapito is.Ja a szekelet az lazabb, de nem mondanam gyomormenesnek.
2010. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyi kakis pellus nem fogzás, hanem vírus:( pár nap és jobban lesz. Az első éjszakán ha tùlvagytok, könnyebb lesz, erre gondolj! Jobbulást!
2010. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát 21.40-es nem akarlak keseríteni, de most télen nagyon lebetegedtem és elmentem orvoshoz, a gyerekek miatt, és azt mondta az orvos rettenetesen csúnya a torkom és nem fájt egy cseppet sem. Persze nem azt akarom mondani, hogy a kicsidnek piros a torka de lehet úgyis, hogy nem fáj. Én pont ezért viszem el őket orvoshoz az első gyanús jelre. Nézze meg ő és mondja meg.
2010. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csütörtök este lázasodott be a fiam, hányás, hasmenés, majdnem 40 fokos láz. szombat de. lement neki, estére ügyeletre kellett vinni, mert semmi nem vitte neki 39,5 alá. kapott antibiotikumot, vasárnap reggel óta láztalan, persze hétfő óta pöttyös rendesen:)
2010. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!