Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy szeretném majd...

Most hogy szeretném majd bölcsibe adni, problámás lett az elalvás, ami szinte soha nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pont most kellene igazán hogy szépen önállóan elaludjon a bölcsiben sem leszek ott.

eddig ez mindig működött, most meg betöltvén a 10. hónapot, eg amikor a jelentkezési, vagy felvételi lapot elhozom, tájékozódokk, stb, felborul az egész :(


próbáltam hogy ringatom, viszateszem, ringatom visszateszem, ki sem veszem simogatom, puszilgatom, megint nem hagyom felállni, mászni, megint simi. FELADZTAM. felkapcsoltam a villanyt, hát akkor játszon. nem brirom már. és ez minden este, mnden nappali alvásnál (ha babakocsival megyünk viszont, ott simán elalszik.)


2015. márc. 2. 19:02
 1/3 A kérdező kommentje:

*feladtam.


ma egyszer aludt délelőtt, mert akkor voltunk lent.


és piros a szeme, ki van merülve, de az utolsó erejével is feláll, játszik, mot is majdnem kidőlt a játékban, de csak azért se alszik.

igaz, már lassan vihetem fürdetni.

2015. márc. 2. 19:04
 2/3 A kérdező kommentje:

bezzeg ha mgam mellé venném, aludna 3 órát is huzamban. és legalább én is.


így ma kiemrített engem is magát is, és mi lesz holnap..


valami haditerv esetleg?

2015. márc. 2. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen időszak, túl kell élni. Kislányom is ezt csinálta ennyi idősebben. Utána jött, hogy 1 hónapig minden éjszaka felkelt 3-4 órát és bármit csinálhattan, nem aludt vissza.


Kötelező ilyen korán bölcsibe adnod? A közösség más, ott hamar rájönnek, hogy más a helyzet és gond nélkül el fog aludni, bár még nagyon pici.

2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!