Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bele mernétek rakni a két...

Bele mernétek rakni a két gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki találtunk egy testvérbabakocsit ami jól is néz ki és árban sem vészes.

Viszont telefonba azt mondták hogy 15 kilóig használható. Azt most nem tudom hogy a tesóülés használható 15 kilóig vagy összesen a váz annyit bír ki.

Graco trekko duo sport babakocsi.

A lányom már most 15 kg és 2 hónap múlva jön a tesó. Ha csak a tesóülés használható 15 kilóig bele mernétek ültetni a nagyot? Nem sokat ülne benne csak a boltig ami kb 5 perc.


2015. márc. 3. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem venném meg. Se a kialakítás miatt, se a súlyhatár miatt.
2015. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez így kaka ahogy van...

Nekünk Graco Stadium Duo volt, elől a nagylányom (3 éves, 14kg), hátul a kicsi (10kg). Kényelmesen elfértek, nem volt ilyen idétlen összhatása a kocsinak... Fektethető a hátsó rész, 5 pontos övvel, tálcával, lábzsákkal... Az első ülés minimálisan dönthető, szintén 5 pontos öv, tálca, kupola, lábzsák...

2015. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem néztem meg a babakocsit, de... nem gondolkoztál el esetleg a hordozáson? Ha a kicsit magadra kötöd szövött kendőben, akkor a nagynak vihetsz egy könnyű sportbabakocsit, amibe ha elfárad, beleül. Vagy a nagyot is hordozhatod alkalomszerűen, őt már csatosba, félcsatosba, mei-taiba is teheted, csak ő ugye nehezebb. A hordozókendő amúgy is sok problémára megoldást jelenthet, ami két ilyen kicsi gyerek ellátásánál felmerülhet. Ha érdekel a dolog, keress a közeletekben hordozási tanácsadót vagy hordozós klubot, ők segítenek a lehető legoptimálisabb megoldás kiválasztásában.
2015. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem túl szimpatikus ez a kocsi.

A kicsit olyan mélyre tenni, nem is lehet teljesen, vízszintesig dönteni.

Másik fajta testvérkocsit keresnék.

2015. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!