Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtad be a gyerkőcöt a...

Mikor adtad be a gyerkőcöt a bölcsibe? Hogyan viselte? Te hogyan viselted?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ami a bölcsivel kapcsolatos. Kérlek írjatok az érzéseitekről, élményekről, arról, hogy hogyan viszonyult a gyerkőc hozzátok, mennyi idős volt...stb... Jöhet minden! Köszönöm! :)

2014. okt. 6. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
20 hónaposan adtam be. Előbb szerettem volna, de akkor volt csak rá lehetőség. Imádta az első perctől. Én is élveztem, hogy végre felnőtt emberek között lehete, volt egy kis időm magamra, barátnőkkel találkozni, pihenni.
2014. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
16 hónaposan adtam be! Vissza kellett mennem dolgozni. Eleinte nagyon rossz érzés volt, mindig arra gondoltam, hogy elhanyagolom vagy nem fog szeretni. De annyira élvezte a bölcsit, hogy hihetetlen. Nagyon szereti mai napig. A gondozókat is imádja. Rengeteg új dolgot megtanult ott. Már most nekem is elmúlt a bűntudatom, és már most olyan napi rutinszerű az, hogy bölcsibe van. Imád gyerekek között lenni, új társasággal is van. Amikor esetleg beteg és 1-2 hétig itthon van, ugye nagyon játszótérre se tudunk lemenni, így látom rajta, hogy unatkozik. Hiába próbálok mindent megtenni az érdekében, de nem jön be. Ha viszem bölcsibe, mint akit kicseréltek. :) 20 hónapos most és kislány.
2014. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem értem, hogy z első válaszolót ki és miért pontozta le, tőlem mindenkinek ment a zöld pipa. :)Én lányom most 6 hós lesz, és szeretném, ha már jövő szeptemberben kezdené a bölcsit, mert én is megőrülök itthon...
2014. okt. 7. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, én sem értem miért lett lepontozva és azért is felpontoztam. :)
2014. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én Kincsem most 3 hónapos, jövő február-márciustól indulunk a bölcsizéssel, remélem szeretni fogja és megtalálja a helyét. :)
2014. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
1es vagyok. Köszi, bár nem nagyon viselem a lelkemen ezt a pontozás dolgot. Egyeseknek fáj valszeg, hogy felnőtt nők is akarnak maradni a gyerek mellett.
2014. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!