Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázzal elviszitek orvoshoz a...

Lázzal elviszitek orvoshoz a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Reggelre belázasodott. 39 fok is volt neki de szépen lement. Kicsit köhög. De tényleg minimálisan mert ma kb 2 szer köhintett. Várjak vele holnapig vagy vigyem el ma? Nem akarom hogy a rendelőbe valamit összeszedjen ha nincs semmi komolyabb baja a lázon kívűl.

Lehet a fogától van.


2015. febr. 16. 10:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

én 3 napig Nurofent adok, ha nem múlik, orvos.


plusz c vit, és köptető

2015. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*de 39 foknál betelefonálnék tanácsért
2015. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Feltétlenül felhívnám az orvost.De félév alatti gyerekkel már rég megjártam volna.Én elvinném.
2015. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Bocsi azt elfelejtettem írni hogy 16 hónapos. Az lesz odatelefonálok hogy mi legyen.

Köszönöm.

2015. febr. 16. 11:03
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Én szoktam vinni. A láz csak egy tünet, a doki meg megmondja mi baja.
2015. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt, hogy járvány idején elvigyem. Beteg, az immunrendszere most nem elég erős. Még csak az kéne, hogy összeszedjen még valamit. Nálunk az orvosi rendelőbe ki is van írva, hogy 3 napi láz után kell jelentkezni, addig a lázcsillapításon kívül nincs más teendő. Most egyébként is olyan vírusok vannak, amik 38,5-39 fokos lázat okoznak, de 3-4 nap alatt lezajlik a lázas állapot. Szóval nem, semmiképpen sem vinném el. Inkább kihívnám az orvost.
2015. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az én fiam 2,5 éves múlt, este viszem magánrendelésre. A láznak oka van, azt kell megkeresni.
2015. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért is gondolkodom hogy elvigyem e és ne várjak vele esetleg holnapig vagy azutánig mert amúgyis gyenge az immunrendszere minden hónapban beteg. Nem akarom hogy elkapjon valami mást.
2015. febr. 16. 11:29
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk sem fogad az orvos csak 3 napos láz után. Addig lázcsillapítás.
2015. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Ez milyen, hogy a lázas gyerekket nem nézi meg az orvos? Én nem várnék. Rendelés elejére vagy a végére levinném. A gyerekek nagyon hamar kitud száradni.
2015. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!