Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foktól nem kell sapka a...

Hány foktól nem kell sapka a majdnem 1 éves gyerekre majd?

Figyelt kérdés

Májusban lesz egy éves a fiam, és már tavaly nyáron-ősszel is megkaptam hogy mindig túlöltöztetem. Idén igyekszem erre figyelni, így érdekelnének a tapasztalatok/ajánlások, hogy 11-12 hónapos korában ha beköszönt a tavasz, mikortól nem kell már rá majd sapi? Nyilván szélben adok majd rá, de szélcsendes jó időben? Eddig ez nem volt kérdés, mert újszülöttként mindig kellett.

Köszönöm!


2015. márc. 5. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát fiam tavaly áprilisban volt 1 éves, de szerintem csak a nagyon jó időben nem volt rajta sapka (én is mindig inkább túlöltöztetem). Vékony tavaszi sapi sokáig volt rajta. A kánikulában meg ugye a nap miatt volt rajta sapka/kalap...

Szóval keveset volt sapi nélkül. Kb 20-25 fokos melegben.

2015. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A lányom szintén májusi. Már egész sok haja van (hőszigetelés szempontjából sokat számít). Őt 12-13 fokban már kivittem sapka nélkül, csak a dzseki kapucniját húztam fel. Az is bőven tartotta a meleget.
2015. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kicsi gyerekre mindig kell valami fejfedő.
2015. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de hát ha mondjuk 20 fok van, nem süt a nap és nem fúj a szél, akkor miért kellene rá sapi?
2015. márc. 5. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok, azért írtam, hogy kb 20-25 fokos időben nem adtam sapit. Hisz a szobában sincs rajta...

De annál hidegebb, vagy melegebb időben volt valami fejfedője.

2015. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is neked szólt a kommentem, hanem a 3-masnak :)
2015. márc. 5. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!