Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a név, ami kiverte...

Melyik az a név, ami kiverte nálatok a biztositékot mostanában?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 13:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanában volt, pár éve még újszülött osztályon, de a Merlini Leonárdó a mai napig viszi a pálmát. Pedig gyerekszférában dolgozom és elég érdekes nevekkel találkozom, de azt kell mondanom szinte már észre sem veszem....
2015. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, külföldön élek, itt tényleg mindenféle név elõfordul. Azt nem mondom, hogh sok név hallatán nem húzom fel a szemöldököm, de már nem akadok ki rajta! :) De hogy mondjak egy itteni példát is, nemrég találkoztam egy Macarena (ejtsd:Makaréna és nem magyar) nevū csajjal! :))
2015. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 sandrachnologic ***** válasza:
83%
A legutóbbi a Leokadia volt. Napokig fetrengtem rajta. De ha arra gondolok, hogy a masodik gyerekemnek mar lehet lesz olyan ovis társa, akit ugy hivnak, hogy Gandalf vagy Boromir, haaat... 😊
2015. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Dzsesszika. Az írásmódon nem tudom magam túltenni, nagyon erőltetett és magyartalan.
2015. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 sandrachnologic ***** válasza:
75%
Jaaaj, a Dzsennifer is szuper, igy dzs-vel. Meg az Armando.
2015. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az, amikor nyugdijas nenik neveit adjak gyerekeknek. Irénke, Marika, Etelka...
2015. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
81%

Én a héten anyakönyveztem egy M. Szixtusz-t és a testvérét M. Szíriusz-t.

Jövőhét elején jöhet a kedves apuka az anyakönyvekért (nálunk szülés után 4-5. nap vehetik át az anyakönyvi kivonatokat a hivatalban), kíváncsi vagyok, hogy melyik tábort fogják erősíteni a szülők (azaz az apuka).


De ennél érdekesebb és furcsább nevekkel is találkoztam már.

Arról nem beszélve, hogy a legtöbb ilyen nevet nem a kisebbség adja a gyermekének.

Minden esetre, néha elgondolkodom, hogy mennyire kibabrálnak szegény szülők a gyerekükkel/gyerekeikkel, hogy milyen gyerekkoruk lesz min. 18 éven át, ameddig nem tudnak saját maguk nevet változtatni.


Legtöbb név változtatási kérvény indoka is azt szokott lenni, hogy nem tud együtt élni a nevével.

Most mondok példát: Cserepes Nárcisz [valós női név volt!]

De férfi névként is szerepelt 18, 5 évig az alábbi: F. Róbert Gida


Szerintetek 18 év alatt mennyit bántották szegény gyereket?

A kérvénybe az indok helyére annyit írt az úriember, hogy nem hajlandó tovább Micimackó árnyékában élni.

2015. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
50%

Piros Virag

Eleg vicces:D

Ennyi erovel lehetett volna Piros Alma..

2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
38%
Engem a magyarkodó nevek idegesítenek a legjobban. Koppány, Örs, Tas, Töhötöm... De amúgy nem szeretem a Lehelt, GYopárkát, Csengét se. Lucát meg nem is értem, hogy tud bárki nem a PUCÁRA asszociálni egyből??
2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
11%

Piroska

Dzsézonsztettem

Mária

Ibolyka

2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!