Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujjszopás. Mit csinaljak?

Ujjszopás. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves mult.Szopja az ujjacskait.A mutatót es a középsőt.De a középső mar annyira rosszul nez ki.hogy vérzett is.Jart igy valaki?Mivel kenjem?Cumi nem kell neki.Köszönöm a valaszokat
2015. márc. 9. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sudokrémet kentem rá, de nem igazán tudsz mit kezdeni vele. Ha fájni fog neki nem szopja, és majd begyógyul.
2015. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erős Pistával... jó, vicceltem.


A patikában lehet kapni ilyen keserű izét, ami nem ártalmas (körömrágásról való leszokáshoz is használják), azt próbáld ki.

2015. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

nálunk is ez a helyzet,neki már hólyagos,lila,felszakad.borzalom.az előzők azért nem jók,mert nem jó,ha lenyalja.nekem a mellbimbó krémet ajánlották,mert az nem akkora baj,ha lenyeli.

2015. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kirobalom a mellbimbó krémet.Mar vérzett is ma du annyira kiszivta.Elalvasnal szopizza csak.Ugyhogy amikor elalszik akkor kiveszem a kis kezét a szájából.Nagyon köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 9. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A Garmastan mellbimbovedo kremrol biztosan tudom, hogy keseru ize van, probald ki azt.
2015. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem azért irtam a mellbimbó krémet,mert,ha rossz ize van,akkor nem kapja be az ujját.itt szerintem nem az a lényeg,hogy leszoktassuk az ujjszopásról,hanem,hogy kezeljük az ujjacskát.legalábbis ez jött le.nálunk bevált a mellbimbó krém.
2015. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igy ket legyet uthetne egy csapasra.
2015. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!