Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha nem eszik a...

Mit csináljak, ha nem eszik a 4 és fél hónapos kislányunk?

Figyelt kérdés

Elképzelhetőnek tartom, hogy jön a foga, mert rág mindent és a kezét is, meg nyáladzik is rendesen. Egyik napról a másikra (azaz tegnap még jól ma már nem) nem akar enni. Az eddigi szokásos adagja tápszerből 160-200 ml alkalmanként. Ma összesen csak 300 ml-t evett, de az is nagyon keservesen szenvedéssel.

Valami ötlet, vagy elmúlik majd, de hát a baj, hogy így nem is alszik ám rendesen.



2015. febr. 23. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A tápszert azért még fogzáskor is meg szokták enni. Én ilyen picit megmutatnék orvosnak, mert persze lehet a foga, de nehogy a torka legyen begyulladva.
2015. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Dokinál voltam vele tegnap. Ott mondták, hogy kicsit megfázott. Írtak neki c vitamint cseppeset, meg szívjam az orrát gyakran és ennyivel le van tudva. :S
2015. febr. 23. 19:44
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja azért voltunk dokinál mert hőemelkedése volt. És ide tartozhat, hogy én beteg vagyok, talán tüdő gyulladásom van, de a torkom is gyulladt, csak nem akarom, hogy mindenki azt irja, hogy beteg.
2015. febr. 23. 19:47
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
pedig beteg... vagy bedugult az orra, és hiába szívod nem jön ki rendesen, vagy pedig a torka fáj...
2015. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor pedig valószínűleg beteg, és ezért étvágytalan. Azért ez nem mellékes információ ám!

Ez a vírus mindenkit ledönt a lábáról, én is itthon döglődöm 40 °C-os lázzal napok óta. Ha ő is elkapta, nem csoda, hogy nem eszik jól.

2015. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem kapott valamit a hőemelkedésre. Tuti fáj a torka esetleg a feje vagy bármi más a láztól. Panadol vagy valami hasonló nincs otthon? 3hónapos kortól adható.
2015. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Lázra van kúpunk, azt adtunk neki egyszer, azóta nincs láza. De meggyőztetek, holnap megyünk dokihoz

Most evett egy kis tejpépet kanállal, de a tápszert az istenért sem akarja elfogadni.

2015. febr. 23. 20:15
 8/22 A kérdező kommentje:

Megpróbálkozunk egy rubophen kúppal, hátha legalább el tud aludni. Érdekes ez az egész, mert volt olyan anyuka aki azt mondta, hogy a fogzástól köhög meg ilyenek és hát nekünk tüsszög is meg köhög is a babuci.

De most, hogy jobban átgondolom inkább a betegség lehet itt a gond...

2015. febr. 23. 20:18
 9/22 anonim ***** válasza:
inkább vidd el másik orvoshoz is. a 300 kevés ekkora babának. valószínű étvágytalan meg fáj a torka valami gyulladástól.
2015. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Fogzás miatt a tápszert megenné. A panadolt azért irtam mert az fájdalomcsillapító de nem túl erős. Fogzásra is jo.
2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!