Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé confort trophy babakocsir...

Bébé confort trophy babakocsiról tapasztalatok? Praktikusnak tűnik, hogy mózes, hordi meg sportrésze is van, de nem nehéz tolni? A pumpálható kerekek miatt félek tőle.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen babakocsink van, de egyáltalán nem szeretem. Persze az praktikus, hogy a hordozót rá lehet tenni a vázra, ezt eléggé kihasznaljuk. Nem nehéz tolni, de azért nem szeretem, mert csak a váz összecsukva elfoglalja az egész csomagtartót. Szóval én nem vennék megint ilyet. Inkább egy fokkal olcsóbbat és könnyebbet vennék.
2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, nem vettük, hanem családban öröklődött tovább. Nagyon szeretjük. Már nyaralni is voltunk, és elfértünk babakocsistól is a kocsiban a cuccainkkal, nem volt vészes. Kényelmes a babának, és jó, hogy nem kell több babakocsit vennünk, a tesónál is ezt tervezzük használni.
2011. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!