Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres, vagy anyatejes?

Tápszeres, vagy anyatejes?

Figyelt kérdés
Ha tápszeres,miért lett az a babátok?
2015. márc. 10. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevés volt a tejem, a pici a születési súlyából majdnem 20%-ot fogyott amikor könyörögtem már, hogy írjanak fel a gyereknek tápszert.
2015. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert 1 hónaposan egyik napról a másikra eltűnt a tejem.
2015. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hónapig szoptattam, fokozatosan ment el a tejem. Mikor már csak annyi volt, hogy éjszaka szopott de azt is pótolni kellett nem tettem cicire többet. Utána még 2 hónapig volt, hogy jött belőle de csak minimális, már akkor nem erőltettem.
2015. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az elejétől szoptatok plusz pótolom tápszerrel. Kevés volt a tejem, Febr.10 óta meg már csak szenvedés volt,mert megjött a menzeszem. 11 hétig tudtam szoptatni,de volt nap mikor vagy csak 5 ml-t evett volt,hogy egyet sem. Így 11 hét eltelte után már csak tápszert kap. Sajnálom,hogy nem tudtam anyatejjel táplálni. Mára már teljesen elapadt a tejem. Ezért:)
2015. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett erőltetni, hogy legyen tejem....Nem számítottam erre, mert elég vékony vagyok...sosem úgy gondoltam magamra,hogy nekem hű de mennyi tejem lesz :). 9 hónapos lesz holnap a kislányom és a tápszert hírből sem ismeri :)

Szerencsém volt! :)

2015. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

semi baj nem volt amíg éjszaka is kelt


kb 2-3 hónapos korától átaludta én meg járkáltam ki fejni, amit szép lassan hanyagolni kezdtem, úgy meg apadni is


de a szervezetem mintha fordítva működött volna, éjszakára kemény volt a tejtől, nappal meg szinte semmi.

nappal már pótoltam, szép lassan teljes pótlás lett

(meg pont a tejszaporító időszakomban, amikor azon voltam, hogy ne apadjon-sűrűbben szoptattam, ittam a teákat, vettem azt a tablettát, erre baleset gyógyszereket muszáj volt szedni, különben a babát sem tudtam volna ellátni, azzal nem szoptathattam, na már csa ennyi kellett ahhoz, hogy el is apadjon teljesen-3 nap.)


6 hótól csa tápszert kapott már

2015. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiam 3 hetes korától lett tisztán tápszeres. Addig is csak kínlódás volt az egész, ő nem szeretett szopni, nekem nagyon kevés tejem volt, így onnantól, hogy elapadt jött a nyugis korszak.
2015. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én olyan szerencsésnek mondhatom magam hogy a 7hónapos picim mellett még 3,5 l tejet tudok leadni.
2015. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jövő héten lesz három hónapos, és kezdettől fogva tápszert is kap, mert nagyon lassan indult el a tejem. Azóta egyre több lett, de még mindig nem elég minden etetésre. Remélem, legalább ezt a szintet tudom tartani minél tovább.
2015. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos koráig csap szopizott, depresszió miatt kórházba kerültem onnantól tápszert kapott, meg születésekor mert nem volt tejem és besárgult.
2015. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!