Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a babám 8 hónapos és...

Baj, ha a babám 8 hónapos és még nem ül fel, csak állásból ül le? Ez is ülésnek számít? Lehet már ültetni, ha pl etetem, vagy csak lerakom játszani?

Figyelt kérdés
Mindenki kérdezgeti, hogy ugye felül már és mikor mondom, hogy nem csak leül akkor csodálkoznak. A tornász csaj is kérdezte ma és mondta, hogy gyakoroltatni kellene vele a felülést. Szerintetek?
2015. márc. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom 9 nap múlva lesz 8 hós, még sehogy sem ül, mászni is csak tolatva. nincs elkésve
2015. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt az is ülés, ha állásból ül le. Sok baba mászásból ül ki, de van amelyik állsból ül le. Tehát a babád tud ülni. Másrészt, ha nem tudna az sem lenne baj.

A lányunk 8 hónaposan csak forogni tudott (azt kb. 5 hónaposan kezdte). 2,5 éves múlt, egészséges és nem kapott semmilyen kezelést.

2015. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos a fiam és még nem ül önállóan, csak ha az egyik kezére támaszkodik. nekem azt mondták többen (köztük a védőnő is), hogy 10 hónapos koráig kell tudnia. makk egészséges amúgy töki :) már lépeget bútorokba kapaszkodva, mászik hónapok óta. ne aggódj :)
2015. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!