Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat álmodhat, vagy mi a...

Rosszat álmodhat, vagy mi a fene történt vele?

Figyelt kérdés

Kb egy hete alig alszunk éjjel. Elaltatom rá 2 órára sír. Majd megnyugtatom vissza alszik és 2 óra múlva ismét de ilyenkor már nem ébred meg hanem csak sír. Ez megy kb 4 szer 5 ször reggelig. Nagyon sokat forgolódik,izeg mozog álmában. 2 napja azt is csinálja hogy felül álmában és eldől de mindig beveri a fejét. Vagy a falba vagy az ágy támlájába.

Semmi különösebb inger nem éri napközben.

Már hulla fáradt vagyok a kialvatlanságtól.


2015. márc. 10. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 hónapos.
2015. márc. 10. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb másfél évesen kezdenek álmodni, úgyhogy van rá esély.
2015. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rágófoga kijött már?
2015. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most még beszélt is álmába hogy alma, meg apa. :) bár ma elég sokat beszéltünk az almáról.

Az első rágófogai kijöttek elég hamar.

2015. márc. 10. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
de husi még álmában alma :-) lehet,hogy álmodott valamit,mondjuk apa megette azt a guszta almát :-)
2015. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mikor a fiam elkezdett álmodni, nála is elég látványos volt a dolog. Ő sokszor riadt fel úgy, hogy "bácsi!". Azt rossz volt hallgatni...az alma jobb. :)
2015. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 22 hónapos kislányommal vagyok így.Apa azt mondja ,hogy rosszat álmodik,dehát semmi rossz nem történik vele egész nap. Amúgy Ő is beszél álmában,sőt néha mondókázik is.:) De amikor fájdalmasan felsír azt én sem tudom hová rakni.
2015. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!