Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gáz, hogy immár...

Mennyire gáz, hogy immár másodjára felejtettem el vinni a lányom a gyermekorvoshoz?

Figyelt kérdés
Igazából az egyik találkozásnál semmi nem történt volna kivéve hogy lemérik a tömegét. Most jönne a 15 hós oltás amire e hónap másodikán kellett volna vinnem. Felhívom ma a dokit, kérek új időpontot tőle természetesen, de szerintetek nagyon gáz hogy elfelejtettem vinni? :D

2015. márc. 11. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Fura mindenesetre, van 3 gyerekem, soha nem fordult elő ilyen. Naptár esetleg?
2015. márc. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen szerintem is nagyon furcsa, hogy ilyet elfelejtesz.Figyelj jobban oda ezekre hiszen a gyermekedről van szó!!
2015. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sandrachnologic ***** válasza:
82%

Egyszer meg belefer, de ketszer vagy tobbszor mar nem igazan. 😊 vegyel hataridonaplot, vagy a telefont is be lehet allitani, hogy csipogjon a fontos datumoknal. 😊


Nalunk egy szep csaladi kepekkel nyomtatott konthai naptar van a huton es Abba irol fel mindent pirossal, igy mindig szembejonnek velem a fontos datumok 😊

2015. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez idő alatt voltunk kétszer kórházban (egyszer kiszáradás miatt, egyszer mert megfigyelték agyrázkódás gyanújával.) aztán terhes lettem, és kiírtak veszélyezettre mert a méhlepény a méhszájon tapadt meg. Szóval van indokom hogy miért nem mentünk. Amúgy védőnő rendszeresen látogat minket -már csak a terhesség miatt is. Nem hanyagolom el a lányom, csak mindig közbejön valami.
2015. márc. 11. 07:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nagyon feledékeny vagyok, velem született rossz tulajdonság...
2015. márc. 11. 07:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Másodika óta nem hívtad? Senki nem keresett, hol vagytok? Nálunk a védőnő kijön az oltások előtt, hoz egy papírt is róla.
2015. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én egy státuszra nem mentem,de modjuk olyan lázas beteg voltam,azt se tudtam milyen nap van,kb szédelegtem a házban,örültem,hogy a babát ellátom valahogy.de elég gáznak éreztem,mikor hívott a védőnő,hogy hol vagyunk,a pofámról leégett a bőr
2015. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senki nem hívott és nem kerestek onnan. Sőt, mi voltunk azóta betegrendelésén is a dokinak-múlt hónapban- amikor elesett a lányom, és az ő javaslatára mentünk be a Heim Pálba megfigyelésre. Akkor se mondott semmit erről. Csak ma nézem a kis könyvet. mert úgy rémlett hogy ma kell vinni erre megdöbbenve látom hogy lemaradtunk. Két alkalomról is.
2015. márc. 11. 08:10
 9/12 anonim ***** válasza:

okos teló

riasztás beállítása előre

és gond megoldva

vagy google fiók naptár funkció beállítod h küldjön sms-t előtte

naptár az asztalra vagy ahol sokszor látod

pl hűtő és kiírod

de akár ez mind egyben is lehet :-))


am meg nem gáz

mi két éve felejtettünk elmenni a éves kontrollra annyira nem vágott földhöz - na bumm nem mérték le a gyereket - ennyi

2015. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy a súlymérés elmarad... az nem a világ vége. Azt otthon is meg lehet csinálni, csak egy mérleg kell. Ha nincs orvosi indoka a méregetésnek, 1 éves kor felett teljesen felesleges.

Az oltás viszont gáz. Ott csak erős indokkal (betegség) miatt lehet halasztani. Nem véletlenül vannak az időpontok meghatározva. Pótoljátok azt az oltás minél előbb! Pár nap csúszás belefér, de azért ne hetek legyenek belőle!

2015. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!