Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gáz, hogy immár...

Mennyire gáz, hogy immár másodjára felejtettem el vinni a lányom a gyermekorvoshoz?

Figyelt kérdés
Igazából az egyik találkozásnál semmi nem történt volna kivéve hogy lemérik a tömegét. Most jönne a 15 hós oltás amire e hónap másodikán kellett volna vinnem. Felhívom ma a dokit, kérek új időpontot tőle természetesen, de szerintetek nagyon gáz hogy elfelejtettem vinni? :D

2015. márc. 11. 07:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sztem ennyi indokkal abszolút nem gáz..Hívd felkérj új időpontot,vidd el azt túl van tárgyalva.
2015. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, néha még a saját nevemet sem tudom... :D

Viccet félre téve, egyszer velem is előfordult hogy a védőnővel megbeszélt időpontban halál nyugodtan reggeliztünk a nagyobbal, majd 1 óra múlva felhívott a védőnő, hogy minden rendben-e... én meg csak kamilláztam, hogy ezt hogy felejthettem el.

Amúgy nekem az első szülés elvitte az eszemet, előtte még a családtagok dolgait is én tartottam fejben, anyukám millió dolgot rámbízott, fontos dátumokat és ügyeket, mert tudta hogy én mindig észnél vagyok. Hát elszültem az agyamat is mert azóta rettenetesen feledékeny vagyok és szétszórt.

2015. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!