Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4000 méteres magasságba vajon...

4000 méteres magasságba vajon felmehetnénk a kilátóra másfél éves gyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:


[link]


2015. márc. 11. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
huh én nem mernék,de én tériszonyos vagyok.hát ha szeretnétek menjetek,nagy élmény lenne neki,viszont veszélyes egy gyereknek.nem vagyok gyerekhám párti egyáltalán,de amíg fennt vagytok,én ráadnék egyet nehogy megcsússzon,meg nekik még nem biztos,hogy olyan a félelem érzetük minnt a miénk. meg persze szélre úgy se mennék vele,csak hátrébb. felmenni,hogy mennétek? mivel lehet odamenni?
2015. márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aha most nézem,hogy lépcső. hát szerezz be egy csatos hordozót,aztán azzal felviszitek,akkor meg a hám se kell

előző

2015. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4000 méter magasba? Még a hegymászóknak is akklimatizálódni kell ilyen magasan, több hetes alaptábor van arra, hogy megszokják, tök más az oxigénellátás is, eszedbe ne jusson!
2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem elírta a magasságot,tuti nem olyan hegymászásra mennek :-) 1-2es
2015. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!